• Informacje na temat:

  zawodowe rozstanie

Artykuły na temat: zawodowe rozstanie
 • "Dramat" Joanny Krupy! Chodzi o rozstanie z mężem!

  Zobowiązania zawodowe skazały ciężarną modelkę na rozłąkę z mężem. Ale wkrótce koniec jej udręki!

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

 • Rafała Królikowskiego czeka rozstanie z żoną? A jednak!

  Gdy Cezary Żak oznajmił mu, że wraz z zespołem dostali propozycję blisko miesięcznego tournée po Australii z komedią "Złodziej", pierwsze, o czym pomyślał, to jak powie żonie, że tak długo go nie będzie.  Zawsze konsultuje z nią życiowe i zawodowe decyzje. Po chwili jednak w głowie Rafała Królikowskiego zrodził się genialny plan: zabierze ukochaną ze sobą!  To doskonała okazja, by uczcić...

 • Anna Dereszowska: Trudno jest mi zwolnić

  O miłości do pracy, skomplikowanej roli Agnieszki w "Barwach szczęścia" oraz najbliższych planach zawodowych opowiada Anna Dereszowska. Aktorka zdradza też, dlaczego rzadko bywa na imprezach i co myśli o słowie celebrytka.

 • Joanna Liszowska chce poważnych zmian! To przez rozstanie z mężem?!

  ..., spełniać i ma się marzenia zawodowe, to trzeba pracować" - opowiada. Joanna tak właśnie podchodzi do życia i nie zwalnia tempa. Co więcej, próbuje coraz to nowych rzeczy. Pod koniec ubiegłego roku...

 • Boscy niebawem znów na ekranie

  Ruszyły prace nad "rodzinką.pl" - serialowi aktorzy pojawią się na planie za kilka dni. W 6. sezonie Boskich czeka wiele niespodzianek. Jakich?

 • Agnieszka Chylińska kolejny raz się rozstała!

  Agnieszka Chylińska (39 l.) w swoim życiu zanotowała kolejne rozstanie. Tym razem zawodowe.

 • Agnieszka Sienkiewicz: Rewolucja na całego

  Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z "M jak miłość" i rusza na podbój Polsatu!

 • Natalię Kukulską czeka bolesne rozstanie? Syn wkrótce może wyfrunąć z gniazda...

  Natalia Kukulska należy do nielicznych piosenkarek, którym od lat udaje się godzić życie zawodowe z prywatnym. Artystka może czuć się w pełni spełnioną kobietą. Z mężem, perkusistą Michałem Dąbrówką (46 l.), tworzy idealną rodzinę. Są małżeństwem od 18 lat, mają troje dzieci: Jana (18 l.), Annę (13 l.) i Laurę (1,5 l.). Najstarszy z nich, Jan, 24 czerwca wszedł w dorosłe życie. I to właśnie on...

 • "Przygoda" w reżyserii Jana Englerta w Teatrze Telewizji

  Przed nami kolejna premiera Teatru Telewizji. 1 grudnia o godz. 20.25 na antenie TVP1 zobaczymy sztukę Sándora Máraiego "Przygoda" wg scenariusza i w reżyserii Jana Englerta.

Zdjęcia na temat: zawodowe rozstanie
Wideo na temat: zawodowe rozstanie
 • Wiecznie młoda Grażyna Torbicka

  Grażyna Torbicka, przed kilkoma laty, a dokładnie w 2016 roku postanowiła rozstać się z TVP i pójść swoją własną, zawodową drogą. Obecnie jej głównym zajęciem jest promowanie kosmetyków znanej marki oraz prowadzenie imprez. Grażyna Torbicka wciąż jest jedną z najbardziej rozchwytywanych konferansjerek w naszym kraju. Jej dużym atutem poza erudycją jest także uroda.

 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1783.

  Malwina przekonuje ojca, by pojechał z nią do Zakrzewia, gdzie przebywa Anna po rozstaniu z Nasielskim. Gdy Jerzy prosi w pracy o urlop, Wilk w odwecie za Natalię zwalnia Marczaka. Zuzia dostaje kolejną propozycję zawodową, ale Zdzisio nie może jechać z podopieczną na sesję zdjęciową i zabrania jej udziału w zdjęciach. Z pomocą dziewczynce przychodzi Kazik. Sadowski odkrywa, że Alicja prowadzi dziennikarskie śledztwo w sprawie śmierci Marty.

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

Dyskusje na temat: zawodowe rozstanie