• Informacje na temat:

  zbigniew buczkowski kontakt

Artykuły na temat: zbigniew buczkowski kontakt
 • Barwy szczęścia

  ..., Piotr Jankowwski, Kamila Kamińska, Joanna Moro, Stanisław Górka, Wojciech Solarz, Mateusz Banasiuk, Orina Krajewska, Bartosz Gruchot, Anna Gornostaj, Zbigniew Buczkowski, Emia Warabida Gawron(...) flirtuje z Reginą. Kosztem Zosi i wcześniej planowanego rodzinnego wyjazdu umawia się na weekend z atrakcyjną bizneswoman. Tymczasem Czapla odnawia kontakt z Budrewiczem i proponuje kolejne spotkanie, więc...

 • "Barwy szczęścia" świętują 10. sezon!

  ..., Marcin Perchuć, Adrianna Biedrzyńska, Marzena Trybała, Zbigniew Buczkowski, Marta Nieradkiewicz, Marcin Hycnar, Grzegorz Małecki, Hanna Stankówna, Agnieszka Wagner i wielu wielu innych. Ogromną(...). - Traktuję ludzi z ekipy realizującej "Barwy szczęścia" jak rodzinę. Dorastałem z nimi, dużo się od nich nauczyłem. Utrzymuję kontakt z wieloma osobami z planu, nie tylko aktorami - zdradza artysta...

 • Cybulski współczesny

  - Porwać pokolenie, stworzyć wzór na ekranie - to się zdarza, ale niezwykle rzadko - mówi Andrzej Kołodyński, redaktor naczelny miesięcznika "Kino" i juror Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Czy któryś z młodych współczesnych aktorów jest w stanie dorównać legendzie odtwórcy roli Maćka Chełmickiego w "Popiele i diamencie"?

 • "Dzień świra": Premiera

  Najnowszy film Marka Koterskiego "Dzień Świra" , z Markiem Kondratem w roli głównej, wchodzi w piątek, 7 czerwca, na ekrany kin. "To mój najbardziej zakręcony projekt - tak, jak zakręcony jest jego bohater. Mimo to, a może właśnie dlatego - ufam, że niejeden z widzów będzie się z nim identyfikował" - mówił podczas konferencji prasowej reżyser.

 • "Barwy szczęścia": Odnajdą miłość?

  Zakochany pisarz, muzułmanin, a także walka o adoptowane dziecko. To wszystko w ostatnim przed wakacjami odcinku "Barw szczęścia" .

 • "Krew z krwi": Kobiety mafii

  Zakończyły się zdjęcia do 8-odcinkowego serialu sensacyjnego "Krew z krwi" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Z tej okazji w klubie "Znajomi Znajomych" w Warszawie odbył się uroczysty bankiet.

Zdjęcia na temat: zbigniew buczkowski kontakt