• Informacje na temat:

  zbigniew buczkowski syn michał

Artykuły na temat: zbigniew buczkowski syn michał
 • Baby boom w rodzinie Zbigniewa Buczkowskiego!

  Zbigniew Buczkowski (63 l.) nie ukrywa radości, że jego rodzina znów się powiększy!

 • Ma żonę z randki w ciemno!

  Zbigniew Buczkowski, czyli Zdzisio Cieślak z "Barw szczęścia", od 30 lat jest bez pamięci zakochany w swojej żonie - kobiecie, którą poznał na randce... w ciemno zorganizowanej przez swoją mamę!

 • Jeden artysta w domu wystarczy

  Zbigniew Buczkowski zagrał w ponad dwustu filmach! Największą popularność przyniosły mu seriale „Dom”, „Graczykowie” oraz „Święta wojna”. Obecnie oglądamy go w „Barwach szczęścia”. Aktor nagrał również swoją pierwszą płytę.

 • "Lombard. Życie pod zastaw": Dorota Kamińska w serialu

  Filmowej) w kategorii "Najlepsza Drugoplanowa Rola Kobieca" za "Pręgi". W serialu, oprócz Doroty Kamińskiej, grają: Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Magdalena Waligórska-Lisiecka, Michał(...)- Niebawem zaczynam zdjęcia do serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Bardzo się cieszę, że ponownie spotkam się na planie ze Zbigniewem Buczkowskim. Razem zagraliśmy przed laty w kultowym filmie...

 • Serialowy przewodnik

  Andrzej pojawia się u matki. Chce poznać prawdę o Piotrku. Budzyńska potwierdza, że jest jego synem. Przyznaje, że milczała tylko dlatego, że obawiała się reakcji jego żony. Potem prawnik odwiedza kochankę. Chce wiedzieć, co Edytę łączy z Holtzem. Małgosia dostaje przesyłkę od Zbigniewa Korcza, swojego ostatniego klienta. Kosz kwiatów oraz platynowa bransoletka w uznaniu za ciekawy projekt nie...

 • Różne barwy miłości

  ...) i Zdzisia Cieślaków (Zbigniew Buczkowski), oraz jego życiowego partnera Maćka (Tomasz Mycan). Śmiało można powiedzieć, że ich wątek to największa dotąd lekcja tolerancji w polskim serialu. Gdy Władek Cieślak(...) z tego planu. W ostatniej chwili zamieniła w scenariuszu lesbijkę na dziewczynę molestowaną seksualnie przez ojca. Gdy na Michała Łagodę z "M jak miłość" padło podejrzenie o homoseksualizm, grający go...

 • Zbigniew Buczkowski zagra w Hollywood?

  Zbigniew Buczkowski i Lilianna Głabczyńska zagrają razem w hollywoodzkiej produkcji? - Propozycję dostałem i przyjąłem - zapewnia Buczkowski. Aktor zaproponował też do obsady swoją koleżankę.

 • Jeden artysta w domu wystarczy

  Zagrał w ponad dwustu filmach! Największą popularność przyniosły mu seriale "Dom", "Graczykowie" oraz "Święta wojna". Obecnie oglądamy go w "Barwach szczęścia". Zbigniew Buczkowski nagrał również swoją pierwszą płytę.

 • "Plotka" i "Rób swoje..." w polskich kinach

  W piątek, 12 kwietnia, na ekrany polskich kin trafi aż siedem nowości. Wśród nich znalazły się dwa tytuły, których patronem medialnym jest INTERIA.PL - francuska komedia "Plotka" Francisa Vebera oraz "Rób swoje, ryzyko jest twoje" , najnowsza produkcja z udziałem Olafa Lubaszanko, Michała Milowicza i Anny Przybylskiej.