• Informacje na temat:

  zbigniew cybulski syn

Artykuły na temat: zbigniew cybulski syn
 • ...w nim garstka najbliższych osób - wśród nich żona Agnieszka. Mimo że był jedynym synem największej legendy polskiego powojennego kina Zbigniewa Cybulskiego, w prasie nie ukazały się nekrologi. O jego(...), pracowała dorywczo jako księgowa. Pobrali się, ale matka Macieja, Elżbieta Chwalibóg, wdowa po Zbigniewie Cybulskim, nie zaakceptowała tego związku. Przeprowadziła sądową eksmisję syna. Wtedy sytuacją...

 • Zbigniew Cybulski i Ewa Krzyżewska: Para z "Popiołu i diamentu"

  Jedna z najlepszych produkcji w historii polskiej kinematografii - "Popiół i diament", zrealizowany na podstawie powieści Jerzego Andrzejewskiego, w reżyserii Andrzeja Wajdy, wykreował dwie wielkie gwiazdy polskiego kina: Ewę Krzyżewską i Zbigniewa Cybulskiego.

 • Dramat wdowy po Zbigniewie Cybulskim!

  ...polowym tułają się po znajomych. Maciej Cybulski jest jedynym synem najsłynniejszego polskiego aktora. Domaga się od państwa mieszkania za zasługi ojca albo przynajmniej zapomogi pieniężnej. Pani Elżbieta(...) przekonany, że gdyby żył ojciec, to jego życie potoczyłoby się inaczej. Byłby kimś innym, niż jest. - Trudno jest być synem sławnego ojca - żalił się kilka lat temu Maciej Cybulski (54 l.) w rozmowie...

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • Syn Zbigniewa Cybulskiego jest bezdomny!

  Maciej Cybulski pożalił się w jednym z tabloidów na swój ciężki los...

 • "W popielniczce diament": Spektakl o Cybulskim

  Prapremiera spektaklu "W popielniczce diament" odbędzie się w piątek w Teatrze Śląskim im. St. Wyspiańskiego w Katowicach. To opowieść o tym, co by było, gdyby aktor-ikona Zbigniew Cybulski nie zginął pod kołami pociągu na wrocławskim dworcu.

 • Przyjaciel o zmarłym Macieju Cybulskim: Dwa razy go zaszyłem!

  Maciej Cybulski (+55 l.) zmarł w tajemniczych okolicznościach na początku marca. Jego przyjaciel opowiedział o ostatnich latach życia syna słynnego aktora.

 • Płaskorzeźba Zbyszka Cybulskiego

  Płaskorzeźbę przedstawiającą jednego z najsłynniejszych polskich aktorów Zbyszka Cybulskiego odsłonięto w czwartek, 8 listopada, na jego grobie w Katowicach. Okazją były niedawne urodziny aktora - gdyby żył, 3 listopada skończyłby 80 lat.

 • Zofia Kucówna nigdy się z tym nie pogodziła

  W albumie ma wiele zdjęć, ale tylko jedno darzy szczególnym sentymentem. Jest na nim Zbigniew Cybulski. Co ją z nim łączyło?

 • Piotr Głowacki z Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego

  Piotr Głowacki otrzymał Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego dla młodych polskich aktorów, którzy "wyróżniają się wybitną indywidualnością". Artysta odebrał statuetkę podczas środowej gali w kinie Iluzjon w Warszawie.

Wideo na temat: zbigniew cybulski syn
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...