• Informacje na temat:

  zbigniew hołdys mieszka na

Artykuły na temat: zbigniew hołdys mieszka na
 • Emerytura Grzegorza Markowskiego. Nie ma powodów do radości?

  Zbigniewem Hołdysem. Wielka gwiazda ma też niewielkie marzenia. - W dalszym ciągu chcę pójść do lasu nad rzeką Świder, nad którą mieszkam, spojrzeć jakiemuś człowiekowi w oczy i chwilkę z nim porozmawiać(...)Od 45 lat jest gwiazdą muzyki. A mimo to nadal potrafi zaskoczyć. Czym? Skromnością i prostolinijnością. Grzegorz Markowski (65 l.) nie ma telefonu komórkowego, mieszka w postawionym przez siebie...

 • Zbigniew Hołdys wraca na scenę!

  Zbigniew Hołdys, założyciel legendarnej grupy Perfect, wraca na scenę. Już 11 listopada planuje dać pierwszy koncert, a na przełomie stycznia i lutego 2007 roku po latach przerwy nagrać płytę. Na scenie i w studiu zamierza pojawić się w towarzystwie młodych, nikomu jeszcze nieznanych muzyków.

 • Hołdys: Dzień rockera

  Nie było to w Sali Kongresowej, nie było wielkich tirów ze sprzętem, setek ochroniarzy i wielkich świateł. Nikt, kto chciał robić zdjęcia, nie musiał mieć kamizelki z napisem "Foto". Wystarczyło wejść do podziemi wydziału architektury i usiąść na szerokiej kanapie, mając po lewej podłużny bar z uwijającymi się małolatkami, a przed sobą ekran rzutnika.

 • Psi okulista

  , która mieszka w jego duszy".

 • "Rewolta od dołu"

  Na XII Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą, który odbył się w dniach 28-29 lipca 2006 roku, po raz pierwszy powstała Akademia Sztuk Przepięknych. Pomysłodawcą ASP był Zbigniew Hołdys, który(...) katolickiej (ksiądz Wojtek Drozdowicz), muzułmańskiej (imam Ali Abi Issa) i żydowskiej (Miriam Gonczarska, uczennica rabina Schudricha). Muzyczne warsztaty prowadzili Zbigniew Hołdys, Marek Raduli, Wojtek

 • "Pokazać nowe trendy"

  komputerowo brzmienia, choć nie brakuje "żywych" instrumentów, takich jak trąbka, a nawet harfa. Formacja powstała pod koniec lat 90., a w wypłynięciu na szersze wody pomogli jej Tymon Tymański i Zbigniew Hołdys. O tym, jaką rolę odegrał każdy z nich, a także m.in. o sposobie, w jaki powstają piosenki firmowane nazwą Konfuzz i jakie plany ma zespół na przyszłość, Paweł Moszyński, gitarzysta grupy

 • Wódka na Allegro

  Dawno mnie nie było, bo świat sztuki porwał mnie na dobrą chwilę, a że świat zdrowia mu w tym nieco przeszkadzał, znalazłem się w imadle. Mam nadzieję, że się nie gniewacie za bardzo. No, to zaczynamy.

 • Thanks Jimi: Pobiją rekord?

  Podczas próby bicia Gitarowego Rekordu Guinnessa (1 maja na wrocławskim Rynku) uczestnicy zagrają wspólnie aż osiem rockowych klasyków.

 • Thanks Jimi: Gitarzyści, łączcie się!

  Prawie 1000 osób zapisało się do udziału w próbie bicia Gitarowego Rekordu Guinessa na wrocławskim Rynku (1 maja, początek o godz. 11).

 • Krzak: Po 20 latach znów gra!

  9 września 2001 roku, w miasteczku Waltrop w Niemczech, grupa Krzak dała pierwszy od ponaddwudziestu lat koncert. Muzykom legendarnej polskiej formacji wspólne granie spodobało się do tego stopnia, że postanowili zorganizować trasę po Polsce. Koncerty odbędą się między 10 a 20 maja.