• Informacje na temat:

  zbigniew stryj z żoną

Artykuły na temat: zbigniew stryj z żoną
 • "Komisarz Alex": Zbigniew Stryj bardzo lubi grać w "Komisarzu Aleksie"

  Zbigniew Stryj, którego zobaczymy jako Wiktora Jastrzębskiego w 12. odcinku 9. serii "Komisarza Aleksa", od 7 lat pełni funkcję zastępcy dyrektora do spraw artystycznych Teatru Nowego w Zabrzu, na scenie którego stworzył wiele wybitnych kreacji. Aktor nie kryje, że kocha pracę w teatrze, ale bardzo lubi również grać w... serialach.

 • Zbigniew Stryj w "M jak miłość"

  Grany przez niego Robert na dłużej zagości w życiu Marii Rogowskiej, a tym samym w serialu "M jak miłość". Zbigniew Stryj zdradza, jaki będzie jego bohater, a także, co sprawia, że w wolnej chwili najlepiej relaksuje się przy... heavy metalu.

 • "M jak miłość": Sekrety sukcesu Zbigniewa Stryja

  Zbigniew Stryj obecnie gra w telewizyjnym hicie "M jak miłość", a w produkcji są dwa kolejne seriale, w których wystąpi. Aż pięć fabuł z jego udziałem wejdzie do kin jesienią tego roku. Mało który aktor może się pochwalić taką passą, zwłaszcza w czasach, kiedy o pracę - również w tej profesji - trudno.

 • "M jak miłość": To tylko seks?

  Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

 • "Na Wspólnej": Zbigniew Stryj bardziej ufa kobietom

  ...wspaniale rozbudowaną intuicję, a poza tym bardziej im ufam. Wiem, co mówię, ponieważ mam szczęście przebywać z takimi kobietami na co dzień, choćby z moją kochaną mamą, żoną i córkami. Aktor...

 • Odnalazła matkę

  Weronika nie może się otrząsnąć po spotkaniu z kobietą, która twierdzi, że jest jej matką! Adam namawia żonę, żeby ponownie spotkała się z Bożeną Wielgosz i rozwiała wszystkie swoje wątpliwości. Czy tajemnicza kobieta z podwarszawskich Makar naprawdę okaże się jej matką?

 • „M jak miłość”: Marysia wreszcie pozna całą prawdę o Robercie!

  Marysia (Małgorzata Pieńkowska) już od dawna podejrzewa, że Robert (Zbigniew Stryj) wcale nie jest tym, za kogo się podaje. W końcu Rogowskiej uda się wymusić na Bilskim, by przyznał się jej do błędów popełnionych w przeszłości, za które wciąż musi płacić...

 • Greengrass i Damon w Iraku

  Tylko trzy filmy trafiają w piątek na ekrany kin: "Green Zone" - kolejna po Bournie współpraca Paula Greengrassa i Matta Damona, nowy obraz Roberta Glińskiego "Benek" oraz amerykańska komedia z Ashtonem Kutcherem i Katherine Heigl "Pan i pani Kiler".

 • "M jak miłość": Marysia zerwie z Bilskim!

  Podczas wizyty w kościele w Grabinie Maria (Małgorzata Pieńkowska) dojdzie do wniosku, że musi odpocząć zarówno od Artura (Robert Moskwa), jak i od Roberta (Zbigniew Stryj).

 • Co nowego w "Na Wspólnej"?

  Serial owe losy bohaterów "Na Wspólnej" w pierwszych dwóch tygodniach października z pewnością nie umkną uwadze widzów. Uciekająca panna młoda, świeżo upieczeni rodzice, małżeństwo po zdradzie... A to dopiero początek zwrotów akcji, które nas czekają.