• Informacje na temat:

  zbigniew stryj zdjęcia

Artykuły na temat: zbigniew stryj zdjęcia
 • "Miłość na zakręcie": Nowy serial TV4 już jesienią

  Wystartowały zdjęcia do nowego serialu Czwórki. W rolach głównych m.in. Kamila Boruta, Violetta Arlak, Aleksandra Szwed, Karol Strasburger, Zbigniew Stryj i Jasper Sołtysiewicz.

 • "Karbala" w kinach od 11 września

  Łącznie ponad 43 tysiące polskich żołnierzy wzięło udział w misjach w Iraku i Afganistanie. Większość ich operacji wojskowych została utajniona, ale heroiczna obrona City Hall w Karbali to wydarzenie, o którym warto opowiadać z dumą. Ci bohaterowie 29 maja po raz czwarty obchodzą Dzień Weterana Działań poza Granicami Kraju. Premiera fabularnego filmu opowiadającego o tamtych zdarzeniach już 11 września.

 • "Na Wspólnej": Nowy dom na rocznicę ślubu!

  Adam (Zbigniew Stryj) okaże się mężem, który nie dość, że potrafi zaskoczyć ukochaną kobietę (Renata Dancewicz) wspaniałym gestem i zrobić jej niespodziankę, to jeszcze po męsku podejmuje życiowe decyzje. Poznaj szczegóły!

 • Kulesza wśród gangsterów

  Trwają zdjęcia do najnowszej produkcji CANAL+. W ośmioodcinkowym serialu sensacyjnym "Krew z krwi", który reżyseruje Xawery Żuławski, główną rolę gra Agata Kulesza ("Róża", "Sala samobójców").

 • "Na Wspólnej": Pan niania zwolniony! I... przyjęty na nowo!

  Adam (Zbigniew Stryj) wścieknie się, że opiekun jego dzieci (Mateusz Banasiuk) wtrąca się w ich wychowywanie i zwolni go z pracy. A Weronika (Renata Dancewicz) przyjmie Maćka z powrotem.

 • "Krew z krwi": Kobiety mafii

  Zakończyły się zdjęcia do 8-odcinkowego serialu sensacyjnego "Krew z krwi" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Z tej okazji w klubie "Znajomi Znajomych" w Warszawie odbył się uroczysty bankiet.

 • "Na Wspólnej": Czy Maciek uwiedzie Weronikę?

  Odkąd w życiu Roztockich pojawił się Maciek, Weronika jakby rozpromieniała! Nie umyka to oczywiście uwadze Adama. Podobnie zresztą jak błysk w oku i zachwyt młodego „pana niani” na widok jego żony… Maciek wykorzystuje każdą okazję, żeby skomplementować Weronikę. Pod nieobecność Adama, robi Roztockiej piękną sesję zdjęciową, podczas której również daje upust swojego zauroczenia. Te zdjęcia, po...

 • Złote Lwy dla "Sztuczek"

  "Sztuczki" Andrzeja Jakimowskiego najlepszym filmem 32. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Nowy obraz twórcy "Zmruż oczy" otrzymał Złote Lwy oraz wyróżniony został za najlepsze zdjęcia.

 • "Krew z krwi": Kobieta pośród gangsterów

  Trwają zdjęcia do najnowszej produkcji CANAL+. W ośmioodcinkowym serialu sensacyjnym "Krew z krwi", który reżyseruje Xawery Żuławski, główną rolę gra Agata Kulesza ("Róża", "Sala samobójców").

 • "Krew z krwi" - Kulesza gangsterem

  Canal+ szykuje swój drugi oryginalny serial - będzie to ośmioodcinkowa produkcja "Krew z krwi" w reżyserii Xawerego Żuławskiego ("Wojna polsko-ruska") i Roberta Wichrowskiego.

Zdjęcia na temat: zbigniew stryj zdjęcia
Wideo na temat: zbigniew stryj zdjęcia
 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...

 • Papusza

  "Papusza" to oparta na faktach dramatyczna historia Bronisławy Wajs, pierwszej romskiej poetki, która spisała swoje wiersze. To też historia spotkania poetów: Jerzy Ficowski dostrzegł jej wielki talent, zachęcił, aby zapisywała swoje utwory, i przetłumaczył je na język polski. W 1956 roku ukazał się pierwszy tomik poezji Bronisławy Wajs zatytułowany "Pieśni Papuszy". Nie byłoby to możliwe bez wstawiennictwa i pomocy trzeciego poety - Juliana Tuwima. "Gila" Papuszy (tak poetka nazywała swoje...

 • Zero

  W wielkiej, bliżej nieokreślonej metropolii wstaje dzień. Na wysokim piętrze biurowca, w dużym gabinecie szefa międzynarodowej korporacji dzwoni telefon. Biznesman chwilę wpatruje się w ekran komórki, aż w końcu odbiera. Dzwoni niechlujny tłuścioch jadący rozklekotanym vanem z dziwacznym towarzyszem. Pyta o decyzję. Chodzi o śledzenie pewnej osoby. Po chwili wahania biznesman potwierdza zlecenie. Nie przeczuwa, że jednym "tak" uruchamia lawinę wydarzeń, która wpłynie na losy części...