• Informacje na temat:

  zbigniew wodecki i jego rodzina

Artykuły na temat: zbigniew wodecki i jego rodzina
 • Zbigniew Wodecki: Cała prawda o jego małżeństwie

  O życiu osobistym zmarłego w ubiegłym roku Zbigniewa Wodeckiego (†67) krąży wiele pogłosek. Miewał romanse czy był wierny żonie? Wdowa nie ma wątpliwości, ile znaczyła dla Zbigniewa.

 • Bez niego "Taniec..." będzie gorszy?

  Wiadomość, że Zbigniewa Wodeckiego zabraknie go w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" zaskoczyła widzów. Jego samego... mniej! Artysta zdradza, dlaczego nie żałuje odejścia z show.

 • Zbigniew Wodecki: Jego największą słabością były kobiety

  Zbigniew Wodecki (†67) zostawił po sobie pustkę niemożliwą do zapełnienia. Był człowiekiem niezwykle ciepłym, pogodnym, z ogromnym dystansem do siebie. Nie krył swoich słabości, od których, jak każdy człowiek, nie był wolny. A bodaj największą z nich były kobiety...

 • Niezapomniany Czesław Niemen: 10. rocznica śmierci

  17 stycznia 2004 roku, po długiej walce z chorobą nowotworową, zmarł w Warszawie Czesław Niemen - przez wielu uznawany za najwybitniejszego muzyka polskiej sceny rockowej. Miesiąc później skończyłby 65 lat.

 • Wnuk Zbigniewa Wodeckiego odziedziczył po dziadku artystyczny dar

  Zbigniew Wodecki (†67 l.) byłby dumny z takiego wnuka. Leo Stubbs (15 l.) idzie w ślady dziadka i też jest artystą. Ma za sobą pierwsze aktorskie szlify i zbiera mnóstwo pochlebnych recenzji. "Leo odziedziczył po dziadku ten najcenniejszy spadek" - opowiada znajoma rodziny.

 • Franciszek Pieczka: Nie muszę, ale mogę

  Otoczony najbliższą rodziną, przyjaciółmi i kolegami z teatru i filmowych planów, ceniony aktor Franciszek Pieczka uczestniczył w swoim benefisie połączonym z promocją traktującej o nim książki. "Już niczego nie musze, ale jeszcze wszystko mogę" - powiedział Franciszek Pieczka.

 • Zbigniew Wodecki byłby dumny z wnuka. Idzie w jego ślady!

  Burza jasnych włosów, dźwięczny, mocny głos, uśmiech niepodobny do innych i niezwykły artystyczny zmysł - takiego Zbigniewa Wodeckiego (†67 l.) zapamiętamy na zawsze. I mimo że nie ma go już z nami od ponad roku, jego młodsza córka, Katarzyna Wodecka-Stubbs (45 l.), nie może oprzeć się wrażeniu, że... nadal go ogląda. I to zarówno na co dzień, u siebie w domu, jak i na kinowym ekranie!

 • Wielkanoc przed telewizorem

  Widzowie podczas Świąt Wielkiej Nocy mogą spodziewać się specjalnych wydań ulubionych programów, seriali a także sporo filmów i muzyki. Jaką ofertę przygotowały stacje?

 • Rodzina Zbigniewa Wodeckiego podjęła ważną decyzję. "Nie mieliśmy w zasadzie wyjścia"

  Dziewięć miesięcy po śmierci Zbigniewa Wodeckiego (†67 l.) coraz lepiej widać, jak ważną osobowością polskiej sceny muzycznej był, i jakim autorytetem cieszył się piosenkarz. Żal teraz puścić to w niepamięć.

 • Córka Zbigniewa Wodeckiego szczerze o ojcu. Poruszające wyznanie!

  W jego życiu najważniejsza była muzyka. Dopiero po latach Zbigniew Wodecki zrozumiał, że kariera ma sens, gdy posiada się rodzinę. O tym, jakim był ojcem, w przejmującym wywiadzie opowiedziała jego córka, Katarzyna Wodecka.