• Informacje na temat:

  zbigniew wodecki jego żona

Artykuły na temat: zbigniew wodecki jego żona
 • Zbigniew Wodecki: Cała prawda o jego małżeństwie

  O życiu osobistym zmarłego w ubiegłym roku Zbigniewa Wodeckiego (†67) krąży wiele pogłosek. Miewał romanse czy był wierny żonie? Wdowa nie ma wątpliwości, ile znaczyła dla Zbigniewa.

 • Anna Dymna: Anioł z Krakowa

  Anna Dymna od 12 lat poświęca czas i siły ludziom niepełnosprawnym i chorym. Teraz jednym z nich stał się jej bliski przyjaciel Krzysztof Globisz. Aktorka organizuje koncert i aukcję w krakowskiej filharmonii, by mu pomóc.

 • Zbigniew Wodecki: Jego największą słabością były kobiety

  Zbigniew Wodecki (†67) zostawił po sobie pustkę niemożliwą do zapełnienia. Był człowiekiem niezwykle ciepłym, pogodnym, z ogromnym dystansem do siebie. Nie krył swoich słabości, od których, jak każdy człowiek, nie był wolny. A bodaj największą z nich były kobiety...

 • Mistrz, który bujał w obłokach

  Potężną przesadą byłoby stwierdzenie, że młodzi i starzy słuchają takich gwiazd polskiej piosenki, jak: Jerzy Połomski, Maryla Rodowicz, Zbigniew Wodecki, Violetta Villas czy Irena Santor. Ale akurat w przypadku Marka Grechuty tak właśnie jest. Utwory zmarłego cztery lata temu artysty mają tę wspaniałą właściwość, że w ogóle nie pokrywają się kurzem.

 • Zbigniew Wodecki: powódź zniszczyła jego dom. Teraz zdecydował się rozstać z posiadłością

  Zbigniew Wodecki (66 l.) coraz częściej myśli o tym, że jednak musi rozstać się z ukochanym miejscem. Choć serce krwawi i co chwila odzywają się wspomnienia…

 • Pogrzeb Marka Perepeczki

  Ponad 200 osób uczestniczyło w poniedziałkowym (28 listopada) pogrzebie znanego aktora Marka Perepeczki na warszawskim Cmentarzu Powązkowskim. Urnę z jego prochami złożyła do grobu na Starych Powązkach żona, Agnieszka Fitkau- Perepeczko. Perepeczko zmarł 17 listopada w swoim mieszkaniu w Częstochowie. Miał 63 lata. Zasłynął m.in. rolą Janosika w serial u telewizyjnym Jerzego Passendorfera.

 • Zbigniew Wodecki nie żyje! Słynny muzyk miał 67 lat!

  ...22 maja 2017 roku zmarł Zbigniew Wodecki. Tę smutną informację potwierdzono na jego oficjalnej stronie internetowej...

 • Opole: Wzruszony Marek Grechuta

  "Mąż jest ogromnie wzruszony, że w tym roku w Opolu został tak uhonorowany - powiedziała żona Marka Grechuty, Danuta. W niedzielę, 4 czerwca, artysta otrzymał w Opolu Grand Prix za całokształt twórczości, której poświęcony był koncert "Świat w obłokach". Na Rynku odsłonięto też jego gwiazdę w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki.

 • Szykuje się skandal w pierwszą rocznicę śmierci Zbigniewa Wodeckiego

  Zbigniew Wodecki (†67) kochał ludzi, był człowiekiem otwartym i nigdy nikogo nie wykluczał. Po jego śmierci zrobiła to dopiero rodzina...

 • Zamieszkał na drzewie

  "Jan z drzewa" to pełnometrażowy debiut młodego niezależnego twórcy, Łukasza Kasprzykowskiego. Film powstał według własnego scenariusza artysty.