• Informacje na temat:

  zbigniew zamachowska plotki

Artykuły na temat: zbigniew zamachowska plotki
 • Monika Zamachowska już nie odchudza Zbyszka!

  Zbigniew Zamachowski (53 l.) może odetchnąć z ulgą. Monika zluzowała nieco z pilnowaniem jego diety.

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Zamachowski: Zrobiłem to dla pieniędzy

  Zbigniew Zamachowski nie ukrywa, że zasiadł w jurorskim fotelu "Bitwy na głosy" ze względów finansowych.

 • Monika Zamachowska zdradza kulisy ślubu

  Monika i Zbigniew Zamachowscy to bez wątpienia jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. O ślubie pary mówiło się od dawna.

 • Richardson i Zamachowski: Co ich łączy?

  Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski razem? Stolica huczy od plotek!

 • Zbigniew Zamachowski o odchudzaniu i botoksie

  Przez całe życie Zbigniew Zamachowski walczył z nadprogramowymi kilogramami. "Co się odchudzę, to i tak potem, jako miłośnik jedzenia, wracam do punktu wyjścia" - przyznaje. O siłowni nie myśli, bo jej nie cierpi. Botoks? Aktor nie odczuwa takiej pokusy.

 • Kret w ogóle nie interesuje się dzieckiem?!

  Krążą plotki, że była Jarka nie chce, aby miał on z synem jakikolwiek kontakt. Tymczasem jest wprost przeciwnie. Kobieta walczy o to, by gwiazdor w końcu zaczął się nim interesować.

 • Zamachowski księdzem alkoholikiem

  Zbigniew Zamachowski zagra w "Ojcu Mateuszu" duchownego zmagającego się z poważnym uzależnieniem od alkoholu. Aktor cieszy się, że serial zwraca uwagę na ten ważny problem społeczny.

 • Anna Popek zostanie szefową TVP Polonia? Jacek Kurski chyba ją polubił

  ...m.in. o Tomaszu Lisie (49 l.), który już teraz żegna się z TVP. Oprócz tego jeden z tabloidów sugerował, że pracę straci również Beata Tadla, Jarosław Kret, Agata Młynarska oraz Monika Zamachowska(...) w bezpośredni sposób do plotek na swój temat. Jednak wiersz Zbigniewa Herberta, który opublikowała na swoim Facebooku, może być traktowany jako komentarz do całej sprawy. Patrząc na komentarze...

 • Czuła przyjaźń czy romans?

  W świetle reflektorów Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski starają się nie rzucać razem w oczy. Ale plotek o ich zażyłości krąży coraz więcej.

Zdjęcia na temat: zbigniew zamachowska plotki
 • Monika Richardson
Wideo na temat: zbigniew zamachowska plotki
 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Kochanie, chyba cię zabiłem

  "Kochanie, chyba cię zabiłem" to pełna humoru komedia sensacyjna o zbrodni z przypadku i śledztwie wbrew wszelkim procedurom, w której Zbigniew Zamachowski odkrywa przed widzami swoje nowe, zabójczo zabawne wcielenie. W duet policyjnych asów z brawurą wcieliły się gwiazdy "Drogówki" i "Jacka Stronga" - Arkadiusz Jakubik i Ireneusz Czop, którym na planie najnowszego filmu producentów przebojowych "Ślubów panieńskich" partnerują między innymi Iza Kuna, Marcin Korcz, Anna Karczmarczyk, Roma...

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...