• Informacje na temat:

  zbigniew zamachowski chory

Artykuły na temat: zbigniew zamachowski chory
 • "W rytmie serca": Zbigniew Zamachowski zawita do Kazimierza nad Wisłą

  W 6. odcinku "W rytmie serca" w jednym z gościnnych epizodów zobaczymy Zbigniewa Zamachowskiego, który kilka miesięcy temu odznaczony został Krzyżem Kawalerskim Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla kultury polskiej i osiągnięcia w pracy artystycznej. Aktor pojawi się w Kazimierzu jako zwolniony właśnie z więzienia z powodu śmiertelnej choroby... szwagier Zycha (Piotr Fronczewski).

 • Anna Dymna: Czekam na ten dzień cały rok

  Anna Dymna - wybitna aktorka filmowa i teatralna oraz pomysłodawczyni Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, którego finał zobaczymy 13 i 14 czerwca w TVP 2 - opowiada o tym, czego uczą nas niepełnosprawni.

 • “Na dobre i na złe": Zbigniew Zamachowski w Leśnej Górze!

  Zbigniew Zamachowski rzadko przyjmuje propozycje pracy od producentów seriali. Lecz dla “Na dobre i na złe" zrobił wyjątek. Wybitny aktor zagra pacjenta chorego na raka żołądka. Poznaj szczegóły!

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Monika Zamachowska przejęta chorobą byłego męża: Bardzo to przeżywam

  Choć od pięciu lat Monika Zamachowska (45 l.) jest żoną Zbigniewa, były mąż Jamie nadal jest jej bliski. Jego problemy bardzo ją martwią.

 • Wajda nie jest chory, tylko robił badania

  Andrzej Wajda nie jest chory, w szpitalu w Warszawie miał przeprowadzane badania, a obecnie przebywa w domu - powiedziała we wtorek asystentka reżysera Monika Lang.

 • Zbigniew Zamachowski i Marcin. Bosak w "Na dobre i na złe"

  Zbigniew Zamachowski zagra Jarka - chorego na raka żołądka pacjenta, który odmieni życie Falkowicza. Kolejne badania wykonywane w Leśnej Górze pokażą, że nowotwór nagle zniknął. A profesor(...) z ponad stu moich filmowych i kilkudziesięciu ról teatralnych nie przyszła mi łatwo - wyznał Zamachowski w rozmowie z pismem "Party". - Ale lubię ten zawód, umiem żyć higienicznie i pilnować, by nie...

 • Na ekrany kin wchodzi dzisiaj film Teresy Kotlarczyk "Prymas". Opowiada on o trzech latach z życia kardynała Stefana Wyszynskiego, które jako więzień spędził w Stoczku Warmińskim. Obraz wchodzi w aż 87 kopiach, ilości porównywalnej z największymi polskimi produkcjami - "Ogniem i mieczem" oraz "Panem Tadeuszem".

 • Monika Zamachowska zostanie bez pracy?! Wygryzie ją młodsza koleżanka?!

  To byłby kolejny cios dla Moniki Zamachowskiej (43 l.)! Spekuluje się, że ma ona stracić pracę w „Pytaniu na śniadanie”, a jej miejsce mogłaby zająć sporo od niej młodsza Marcelina Zawadzka (26 l.).

 • Andrzej Wajda czuje się dobrze

  Andrzej Wajda nie przebywa w szpitalu; czuje się dobrze - powiedziała sekretarka reżysera Monika Lang. Błędną informację o tym, że Wajda trafił do szpitala, podała agencja dpa, powołując się na władze Akwizgranu.

Wideo na temat: zbigniew zamachowski chory
 • Kochanie, chyba cię zabiłem

  "Kochanie, chyba cię zabiłem" to pełna humoru komedia sensacyjna o zbrodni z przypadku i śledztwie wbrew wszelkim procedurom, w której Zbigniew Zamachowski odkrywa przed widzami swoje nowe, zabójczo zabawne wcielenie. W duet policyjnych asów z brawurą wcieliły się gwiazdy "Drogówki" i "Jacka Stronga" - Arkadiusz Jakubik i Ireneusz Czop, którym na planie najnowszego filmu producentów przebojowych "Ślubów panieńskich" partnerują między innymi Iza Kuna, Marcin Korcz, Anna Karczmarczyk, Roma...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...