• Informacje na temat:

  zbigniew zamachowski mąż

Artykuły na temat: zbigniew zamachowski mąż
 • Sąd obniży Zbigniewowi Zamachowskiemu alimenty? Ujawniono kwotę

  Zbigniew Zamachowski (57 l.) i Monika Zamachowska (46 l.) już wkrótce mogą mieć powody do świętowania. Według najnowszych doniesień aktor dogadał się z byłą żoną Aleksandrą Justą w sprawie obniżenia alimentów.

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Tygodnik donosi: Zbigniew Zamachowski pojednał się z dziećmi! Jadą razem na wakacje

  Czworo dzieci aktora długo nie chciało się pogodzić z tym, że porzucił ich matkę dla innej. Czas leczył ich rany ponad pięć lat. Jak czytamy w jednym z tygodników, w patchworkowej rodzinie Zbigniewa (56 l.) i Moniki (45 l.) Zamachowskich coś się zmieniło.

 • Czuła przyjaźń czy romans?

  W świetle reflektorów Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski starają się nie rzucać razem w oczy. Ale plotek o ich zażyłości krąży coraz więcej.

 • Monika Zamachowska pęka z dumy!

  .... Syn dziennikarki otrzymał niedawno prestiżowe stypendium w Virgin Atlantic Flying Academy na Florydzie i zagrał w serialu TVN "Szkoła".  Wcześniej kilku wskazówek z pewnością udzielił pasierbowi mąż pani Moniki, Zbigniew Zamachowski (57 l.), który od lat jest cenionym nauczycielem sztuki aktorskiej… Monika nie posiadała się z radości do tego stopnia, że wyciąg z bankowego konta zamieściła...

 • 150 tysięcy widzów "Wałęsy"

  "Wałęsę. Człowieka z nadziei", który wszedł do kin w piątek, w pierwszy weekend obecności tego filmu na ekranach oraz na pojedynczych pokazach przedpremierowych obejrzało prawie 150 tys. widzów - poinformował jego dystrybutor, firma ITI Cinema.

 • Zbigniew Zamachowski jest zazdrosny o Monikę! Kontroluje ją?

  Monika Zamachowska (43 l.) ma swoją wyrocznię w modowych kwestiach! Jest nią nie kto inny, jak jej mąż Zbigniew (54 l.). To dla niego zmieniła styl ubioru i zrezygnowała z wyzywających kreacji. Słusznie?

 • "Wałęsa. Człowiek z nadziei" w Moskwie

  Film "Wałęsa. Człowiek z nadziei" Andrzeja Wajdy wyświetlono we wtorek, 28 stycznia, w Moskwie. Projekcja odbyła się w legendarnym kinie Chudożestwiennyj na Arbacie. Był to pierwszy pokaz dzieła Wajdy w stolicy Rosji.

 • Zbigniew Zamachowski idzie pod nóż!

  Jak donoszą media, świeżo upieczony mąż Moniki Richardson (42 l.) trafił do szpitala. Co mu dolega?

 • "Wałęsa" - już ponad 400 tys. widzów

  "Wałęsę. Człowieka z nadziei", który wszedł na ekrany 4 października, obejrzało już ponad 400 tys. widzów. Obraz Andrzeja Wajdy drugi tydzień z rzędu był najchętniej wybieranym przez widzów filmem w polskich kinach.

Wideo na temat: zbigniew zamachowski mąż
 • Monika Zamachowska apeluje do prezydenta! Chodzi o Zbyszka!

  Monika Zamachowska ujawniła w rozmowie z Wideoportalem, że wspiera swojego męża Zbigniewa Zamachowskiego w staraniach o tytuł profesorski. "Jest profesorem, w sensie wykładowcą, w Akademii Teatralnej od 20 lat. Ja czekam na profesurę. Chciałabym, żeby mój mąż został prawdziwym, z nadania prezydenta Rzeczpospolitej, profesorem. Myślę, że mu się to należy" - oznajmiła dziennikarka. "Mój mąż ma