• Informacje na temat:

  zbigniew zamachowski samochód

Artykuły na temat: zbigniew zamachowski samochód
 • Zbigniew Zamachowski musi jeździć tramwajem!

  Zbyszek Zamachowski (54 l.) sprzedał swój drogi samochód i przesiadł do komunikacji miejskiej! Ich sytuacja finansowa jest aż tak kiepska?

 • Zamachowski księdzem w "Ojcu Mateuszu"

  Zima zaskoczyła polskich drogowców, ale nie pokrzyżowała planów zdjęciowych "Ojca Mateusza". Zima nie zima, śnieg nie śnieg, główny bohater mknie rowerem polną drogą. Tego dnia towarzyszy mu jeszcze dwóch rowerowych zapaleńców. To jego przyjaciele z seminarium - Roman (Piotr Głowacki) i Antek (Zbigniew Zamachowski). Zdradzają ich koloratki.

 • Zbigniew Zamachowski zagra księdza w "Ojcu Mateuszu"

  ...) i Antek (Zbigniew Zamachowski). Zdradzają ich koloratki. Duchowni postanawiają zrobić sobie mały wyścig na parafię. Patrząc na ten sielankowy obraz można powiedzieć, że to trzech muszkieterów, którzy(...) byłby sobą, gdyby nie wykiełkowały w nim wątpliwości. Mateusz zacznie podejrzewać, że to nie ona prowadziła samochód. Poszukiwanie prawdy doprowadzi księdza do wstrząsających faktów z życia Antka...

 • Zamachowski: Syzyfowa praca

  "To nie mieści się ani w głowie, ani w workach" - te słowa Zbigniewa Zamachowskiego idealnie podsumowują problem zanieczyszczenia środowiska. Aktor opowiada o udziale w programie "S.O.S dla świata" i swoich ekologicznych zobowiązaniach.

 • Szykuje się rozwód Zamachowskich? "Każda miłość się kończy"

  Monika Zamachowska (46 l.) udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o związku ze Zbigniewem Zamachowskim (57 l.) i swoich obawach.

 • Gdzie zniknął Zamachowski?

  Zbigniew Zamachowski to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych aktorów, który staje się coraz mniej popularny i rozpoznawalny. Czemu w ostatnich latach coraz mniej go na ekranie? - Kino jakoś o mnie zapomniało - żali się bohater takich filmów, jak "Ucieczka z kina Wolność" czy "Pułkownik Kwiatkowski". Wybitny aktor kończy w niedzielę, 17 lipca, 50 lat.

 • Szybki rozwód Zamachowskiego

  Zbigniew Zamachowski chce jak najszybciej rozwieść się z żoną Aleksandrą!

 • Ostatni klaps na planie "Nauki latania"

  W piątek, 13 lipca, sceną na drewnianym moście w Osuchowie nad Pilicą, zakończyły się zdjęcia do filmu Andrzeja Jakimowskiego "Nauka latania". W produkcji zobaczymy m.in. Zbigniewa Zamachowskiego, Małgorzatę Foremniak, Andrzeja Chyrę, Andrzeja Mastalerza, Rafała Guźniczaka oraz 11-letnią Olę Prószyńską. W ostatni dzień zdjęciowy na planie z dziennikarzami spotkali się realizatorzy filmu

 • Monika Zamachowska wściekła na kierowcę ciężarówki. Apeluje: "Udostępniajcie zdjęcie tego chama!"

  Monika Zamachowska (43 l.) miała ostatnio nieprzyjemną przygodę na drodze. Jej samochód został uszkodzony przez kierowcę ciężarówki.

 • Polski film familijny na festiwalu w Montrealu

  W poniedziałek, 26 sierpnia, na festiwalu w Montrealu odbył się pokaz filmu "Gabriel" w reżyserii Mikołaja Haremskiego, w którym zagrali m.in. Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Globisz i Paweł Królikowski.