• Informacje na temat:

  zborowski rodzice

Artykuły na temat: zborowski rodzice
 • Zborowscy mają co świętować. Najpierw ślub Zofii, a teraz coś takiego!

  To był całkiem udany rok dla całej rodziny. Przede wszystkim dlatego, że latem Wiktor Zborowski (68 l.) i Maria Winiarska (68 l.) wydali córkę za mąż. Zofia Zborowska (32 l.) jest teraz szczęśliwą mężatką, a to nie koniec radosnych wieści z życia Zborowskich. Niewykluczone, że niebawem znów spędzą święta w komplecie. Poinformowała o tym seniorka za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • Rewolucja w życiu Zborowskiej i Wrony! A jednak!

  Jak donosi "Dobry Tydzień", Zofia Zborowska (31 l.) zdecydowała się zamieszkać z Wroną. Rodzice czekają na ślub!

 • Zborowski w dubbingu "Pinokia"

  Od 20 września w polskich kinach pojawi się filmowa wersja ulubionej dziecięcej bajki - "Pinokio" - ponadczasowa historia drewnianego chłopca Pinokia i jego ojca Dżepetta, kolorowa i pełna humoru, która oczaruje widzów w każdym wieku.

 • "Barwy szczęścia": Zofia Zborowska jest już po ślubie!

  ...się zostać jego żoną. Podobno rodzice aktorki - Maria Winiarska, czyli Alicja Marczyńska z "Klanu", i Wiktor Zborowski, czyli biskup Wacław Sądecki z "Rancza" - od dawna nalegali, by Zosia poszła...

 • Wiktor Zborowski: Nie ścigam się

  Zawodowo: jeden z najlepszych polskich aktorów komediowych. Prywatnie: domator, dla którego najważniejsza jest rodzina, włącznie z domowymi zwierzakami.

 • Zofia Zborowska: Bliscy nalegają na ślub!

  Rodzice Zofii Zborowskiej (30 l.) nie rozumieją, dlaczego ich córka wciąż odwleka związku.

 • Polak Wszech Czasów? Cichopek wybrała...

  Wystartowała kampania społeczna "Polak Wszech Czasów", która ma na celu popularyzację historii i opowieści o wielkich rodakach. Do kampanii przyłączyło się kilkadziesiąt polskich gwiazd filmu, sportu i estrady, które zostały ambasadorami wielkich, zmarłych rodaków.

 • "Barwy szczęścia": Zofia Zborowska rozkochała w sobie siatkarza!

  ...odzieżowej - z którym związana była przez cztery lata. Podobno rodzice aktorki - Maria Winiarska i Wiktor Zborowski - od dawna nalegają, by Zosia wreszcie założyła rodzinę, ale jej wcale nie(...) humoru i codziennie doprowadza mnie do łez śmiechem... Jest super! - powiedział jednemu z portali. Czy sławni rodzice Zofii Zborowskiej wreszcie doczekają się ślubu swej młodszej córki? Czy aktorka...

 • "Samoloty 2": Sportowiec strażakiem

  Kiedy słynny samolot wyścigowy Dusty dowiaduje się, że awaria silnika przekreśla jego przyszłe starty w zawodach, zwalnia obroty i zostaje podniebnym strażakiem. Czy razem z nowymi kolegami ugasi pożar w Parku Narodowym?

Wideo na temat: zborowski rodzice
 • Zosia Zborowska jako Tomasz Niecik w "Twoja twarz brzmi znajomo"!

  Narodziła się właśnie nowa gwiazda! Zosia Zborowska coraz lepiej radzi sobie w show-biznesie. I to nie tylko za sprawą znanych rodziców. Jej występ w kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" może z niej zrobić wielką gwiazdę. Wystarczy spojrzeć na to, jak genialnie wcieliła się w Tomasza Niecika! Gwiazdor disco polo doczekał się doskonałego sobowtóra!

Dyskusje na temat: zborowski rodzice