• Informacje na temat:

  zbrojewicz mirosław syn

Artykuły na temat: zbrojewicz mirosław syn
 • Zbrojewicz ujawnia: Mój syn jest gejem!

  Mirosław Zbrojewicz przyznał publicznie, że jego syn Mateusz jest homoseksualistą. Wszystko w ramach wsparcia kampanii społecznej „Rodzice, odważcie się mówić”.

 • Uratuje przyjaciół?

  Thor jest synem boga Odyna, dawno jednak nie widział ojca. Ten mieszka bowiem w krainie, do której wojownicy trafiają po śmierci. Dopiero intryga podłej Hel sprawi, że ich losy się splotą.

 • "M jak miłość": Joanna ucieka!

  ...roli: Mirosław Zbrojewicz)?

 • "M jak miłość": Na kogo może liczyć?

  Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) musi, zgodnie z wolą sądu, oddać syna byłej żonie. Zrobi jednak wszystko, żeby dziecko zostało z nim. Nie pozwoli, by tak jak Gośka, wpadło w USA w sidła groźnej sekty.

 • ​"Komisarz Alex": Urodzinowa impreza z tragicznym finałem

  ..., w której doszło zbrodni, od razu przypomni sobie, że Ludwik Rozen (w tej roli Mirosław Zbrojewicz) to jeden z byłych szefów mafii pruszkowskiej - gangster znany pod pseudonimem Ruleta. - Nigdy mu(...) zjawią się na miejscu, okaże się, że świętujący tego dnia swe 20. urodziny syn gospodarzy został zamordowany na oczach ogromnego tłumu gości... - Rana kłuta po lewej stronie pleców. Dosyć długie ostrze...

 • "Plotka" i "Rób swoje..." w polskich kinach

  W piątek, 12 kwietnia, na ekrany polskich kin trafi aż siedem nowości. Wśród nich znalazły się dwa tytuły, których patronem medialnym jest INTERIA.PL - francuska komedia "Plotka" Francisa Vebera oraz "Rób swoje, ryzyko jest twoje" , najnowsza produkcja z udziałem Olafa Lubaszanko, Michała Milowicza i Anny Przybylskiej.

 • "Prawo Agaty": "Zdradziłam Cię"!

  ...spisku. Do akcji wkroczy jednak prokurator (Mirosław Zbrojewicz). Padną niewygodne pytania: skąd Gawronowie mieli pieniądze na kosztowną przeprowadzkę? Studia Jaśka w Londynie? Wojtek zarabia przecież(...) syn Gawronów. - Zdradziłaś ojca? - zapyta matkę prosto z mostu, a gdy nie doczeka się zaprzeczenia, natychmiast spakuje swoje rzeczy i postanowi opuścić rodzinny dom. - Brzydzę się tobą...

 • Lesław Żurek półbogiem

  Lesław Żurek użyczył głosu bajkowej postaci. Polski aktor "wcielił się" głównego bohatera animacji "Thor ratuje przyjaciół".

 • "Ojciec Mateusz": Jubileuszowy sezon pełen gwiazd!

  ...staraniom ciężarna Mariolka (Klaudia Halejcio) pogodzi się z ojcem (Mirosław Zbrojewicz), a pani Florczakowa (Marta Maj) - znajoma Natalii (Kinga Preis), święcie przekonana, że okradają ją kosmici...

 • Wojenne sci-fi Wosiewicza

  "Taniec śmierci. Sceny z Powstania Warszawskiego" to tytuł filmu fabularnego Leszka Wosiewicza, którego kinową premierę zaplanowano na październik. Główne role zagrali Magdalena Cielecka i Rafał Fudalej. Muzykę do filmu skomponował Wojciech Waglewski.