• Informacje na temat:

  zdjęcia afromental

Artykuły na temat: zdjęcia afromental
 • O rzekomym romansie diwy z wokalistą Afromental media rozpisywały się jakiś czas temu. Górniak była wtedy świeżo po rozstaniu z prawnikiem, Piotrem Schrammem. Spekulacje zaczęły się od zdjęć(...) jurorów ‘The Voice of Poland’" - czytamy w "Fakcie". Osoba z otoczenia muzyka potwierdza te doniesienia w rozmowie z tabloidem. "Zdjęcia jej narzeczonego z piosenkarką to było dla niej za wiele. Już...

 • "The Voice of Poland": Robert Gawliński odpowiada

  Jeden po drugim wokaliści przymierzani do roli jurorów "The Voice of Poland" dementują pogłoski o swoim udziale w tym programie.

 • Julia Wieniawa i Baron tym zdjęciem potwierdzili swój związek?

  Na profilu aktorki, jak i muzyka zespołu Afromental, pojawiło się wspólne zdjęcie ze stoku. "Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron przyłapani na śnieżnych szaleństwach w Alpach! Jak donosi osoba z ich bliskiego otoczenia bawią się doskonale" - czytamy w opisie zdjęcia. Wygląda na to, że ich romans, o którym rozpisują się tabloidy, jest faktem. Według informacji "Super Expressu", para...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • "Zawsze warto": Julia Wieniawa rozstała się z Baronem!

  Julia Wieniawa, którą od 4 września oglądać będziemy jako Adę w nowym serialu telewizji Polsat "Zawsze warto", właśnie rozstała się z ukochanym... Jej związek ze starszym o piętnaście lat muzykiem - Aleksandrem Milwiwem-Baronem z zespołu Afromental - przetrwał zaledwie siedem miesięcy.

 • Cudne Mazury: Lady Pank, Afromental, Ryszard Rynkowski i Vader razem!

  Muzycy pochodzący z Warmii i Mazur nagrali teledysk do regionalnego hymnu, który ma rozpropagować akcję "Mazury Cud Natury" i zachęcić do głosowania w światowym konkursie na 7 Nowych Cudów Natury.

 • Do tej pory Ewelina Lisowska (24 l.) milczała na temat swojego rozstania z Bartoszem Śniadeckim (34 l.) z zespołu Afromental. Jednak teraz piosenkarka postanowiła skomentować koniec tego związku.

 • "The Voice Of Poland 2": Oficjalny skład jury!

  Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Tomson i Baron (Afromental) i Marek Piekarczyk (TSA) zostali jurorami w drugiej edycji programu "The Voice Of Poland", poinformowali twórcy show na Facebooku.

 • Ewa Farna bohaterką Viva Comet 2011 (Zdjęcia!)

  Najlepszego Artysty Roku. Najlepszym zespołem został Afromental a "Królową Balu" okrzyknięto Dodę. "Dziękuję moim fanom! To im należy się ta nagroda" - powiedziała Rabczewska i rzuciła statuetkę...

 • Koncert przyjaciół Majki w Krakowie

  Już 12 września na Rynku Głównym w Krakowie wielkie serialowe święto - Koncert Przyjaciół Majki! Wystąpią: Ala Boratyn, Marina Łuczenko, Kasia Cerekwicka i Afromental. Nie zabraknie oczywiście aktorów serialu: rodziny Olkowiczów, pracowników Panorama Projekt, Lilki, Konrada, Aleksandry i oczywiście Majki.

Wideo na temat: zdjęcia afromental
 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.