• Informacje na temat:

  zdjęcia aktorki

Artykuły na temat: zdjęcia aktorki
 • Katarzyna Glinka na wakacjach. Aktorka wrzuciła do sieci zdjęcia w bikini!

  Katarzyna Glinka (42 l.) wspólnie z narzeczonym wybrała się na krótkie wakacje. Zdjęcia z wypoczynku szybko pojawiły się w sieci i od razu zostały dostrzeżone przez internautów.

 • Koniec zdjęć do "Niewinnych" Anne Fontaine

  Na Warmii dobiegają końca zdjęcia do francusko-polskiej koprodukcji w reżyserii Anne Fontaine. Ekipa "Niewinnych" spędziła na planie w Polsce 7 tygodni.

 • Magda Stużyńska i Nicole Bogdanowicz: Dramat młodej aktorki trwa

  Stużyńska mocno przeżywa trudną sytuację, w której znalazła się Nicole. Jej dramat ciągnie się od jesieni 2018 r. To właśnie wtedy w jej domu wybuchł pożar. Ojciec młodej aktorki, ratując dzieci, trafił(...) bardzo wcześnie, by zdążyć dojechać 50 km do stolicy, gdzie kręcone są zdjęcia. Magda mocno wspiera przyjaciółkę. To dzięki jej wstawiennictwu w produkcji zmieniono wysokość wynagrodzenia Bogdanowicz...

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • "Blondynka": 99 odcinków i 4 aktorki... Mija 10 lat od premiery "Blondynki"!

  ...... farbowaną. Ktoś chyba klątwę rzucił na ten serial, że się ciągle aktorki zmieniają - ocenił ktoś inny. ***Zobacz także*** Historia doktor Sylwii Kubus, która wyjeżdża z Warszawy i osiedla się w malowniczych Majakach, bardzo spodobała się fanom polskich seriali. Fajna fabuła, ciekawe postacie i piękne zdjęcia - oto, co internauci wymieniali, pytani o największe atuty "Blondynki". Wielu...

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Anna Mucha: Niepublikowane zdjęcia aktorki dla "Playboya" trafiły do sieci

  Anna Mucha (37 l.) w związku ze śmiercią Hugh Hefnera (+91 l.) pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia. Podpisała je: "Hugh, we miss you already!". Aktorka zgodziła się na nagą sesję do magazynu 7 lat temu.

 • "Smoleńsk": Zdjęcia w USA

  Ekipa filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego od 17 do 21 kwietnia będzie pracować w USA. Zdjęcia z udziałem Beaty Fido, grającej główną bohaterkę, dziennikarkę prowadzącą śledztwo ws. katastrofy, odbędą się w Chicago.

 • Monika Ordowska: Od skandalistki do aktorki serialowej

  ...gigantyczną metamorfozę. Wciąż czeka na swoje 5 minut, a czas ten wypełnia dodając na Instagramie swoje nowe, kuszące zdjęcia. 25 września Monika Ordowska kończy 30 lat. Na pewno jeszcze o niej usłyszymy!

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe w Hali Stulecia

  Ponad 50 fotografii przedstawiających Marilyn Monroe autorstwa Miltona H. Greene'a będzie można zobaczyć w lipcu na wystawie we wrocławskiej Hali Stulecia. Kolekcję 3 tys. zdjęć w zeszłym roku na aukcji kupiło miasto Wrocław.

Zdjęcia na temat: zdjęcia aktorki
Wideo na temat: zdjęcia aktorki
 • Edyta Herbuś: Joga pomaga mi w pracy aktorki

  , intensywnie się przygotowywałam, a jednocześnie miałam próby do opery „Powder her face”, gdzie grałam kompletnie inną postać, a jeszcze rano, o piątej, tego samego dnia np. wyjeżdżałam nagrać zdjęcia

 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Hollywoodzka aktorka została potrącona przez motocykl!

  Julia Stiles została potrącona przez motocykl. Do wypadku doszło na jednej z ulic w Londynie. Na szczęście aktorka i motocyklista wyszli cało z wypadku. Z początku jednak wyglądał on groźnie. Stiles kręciła w Londynie zdjęcia do filmu „Jason Bourne”. Piąta część serii wejdzie do kin 29 lipca. (Cover Video/x-news)

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

Dyskusje na temat: zdjęcia aktorki