• Informacje na temat:

  zdjęcia aktorów mody na sukces

Artykuły na temat: zdjęcia aktorów mody na sukces
 • "Moda na sukces": 20 lat w Polsce!

  W czym tkwi sukces serialu, który ogląda 35 mln ludzi w ponad 100 krajach świata? Kto, kiedy i dlaczego wpadł na pomysł stworzenia klanu Forresterów?

 • "Jupiter: Intronizacja" : Kosmiczna opera mydlana

  Dwudziestokilkuletnia sprzątaczka okazuje się właścicielką Ziemi, a zarazem matką 14-tysięcznoletnich trojaczków - chciwych i dumnych korpobossów. Innymi słowy rodzeństwo Wachowskich zaprasza widzów nie na kosmiczny "Matrix", a raczej na... "Modę na sukces" gdzieś we wszechświecie.

 • "Moda na sukces": Kolejny aktor żegna się z serialem! To koniec?

  Adam Gregory, czyli Thomas z "Mody na sukces" nie pojawił się w serialu od 2014 roku. I choć producenci twierdzą, że nie wykluczają powrotu jego postaci, aktor ma już inne pomysły na swoją karierę. To kolejna postać, która pożegnała się z serialem w ostatnich latach. Czy losy "Mody na sukces" są przez to zagrożone?

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • Pożegnamy "Modę na sukces"?

  ...oglądalności i zyskania pretekstu do zdjęcia serialu z anteny. Same niewiadome Bomba wybuchła kilka tygodni temu, gdy jeden z tabloidów na swojej stronie internetowej zamieścił informację, że TVP(...), skupiających polskich miłośników "Mody...".  Nowa stacja? Do chwili zamknięcia tego numeru nie pojawiło się oficjalne oświadczenie TVP. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że na początku...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Moda na paroda - jak kpić z seriali

  ...wystarczy głosować, żeby móc być wytypowanym do zasiadania w ich ławie) tak się rozochocili sukcesami jednostki CSI, która potrafi odnaleźć igłę w stogu siana (uprzednio robiąc zdjęcie tegoż stogu(...) świętokrzyskiej turystyki tytułu, chcemy was zapytać: co myślicie o tym, że większość polskich seriali stanowi nową wersją seriali zagranicznych, w których dodatkowo występuje 20 polskich aktorów, grających...

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

 • Zostanie mamą!

  Znana z "Mody na sukces", Heather Tom nie może się już doczekać ukochanego dziecka. Wszystko, od pokoiku po serialową garderobę, jest przygotowane na przyjęcie maluszka. Z nami podzieliła się swoim szczęściem i relacją z tradycyjnego przyjęcia na cześć potomka, czyli baby shower.

 • Filmowa biografia Aaliyah ujawni kulisy jej małżeństwa

  Filmowa biografia gwiazdy r & b Aaliyah rzuci nowe światło na jej związek z muzykiem R. Kellym, za którego wyszła w wieku zaledwie 15 lat. Ich związek w drugiej połowie lat 90. należał do ulubionych tematów prasy kolorowej.