• Informacje na temat:

  zdjęcia aniołki

Artykuły na temat: zdjęcia aniołki
 • "Siódme niebo": Mackenzie Rosman - diablica w ciele aniołka

  Ruthie, jej bardzo skąpo odziane zdjęcia trafiły do internetu. Na szczęście fotografie ujrzały światło dzienne już po zakończeniu zdjęć do serialu i producenci nie mogli wyrazić swojego oburzenia...

 • Mina Ariany Grande hitem internetu

  Występ Ariany Grande podczas pokazu bielizny Victoria's Secret poskutkował wysypem memów z wokalistką w roli głównej.

 • Od aniołka do seksbomby!

  Uwielbiamy podglądać gwiazdy. Śledzimy ich poczynania i oceniamy metamorfozy. A tych w show-biznesie nie brakuje.

 • Teresy Lipowskiej przepis na szczęście

  Żartuje, że jest "etatową babcią" i bardzo się z tego powodu cieszy. Kocha poezję - za wzruszenia oraz liczne inspiracje. Nigdy się nie nudzi, bo w jej życiu ciągle coś się dzieje.

 • Agnieszka Kaczorowska świętuje z mężem! Pokazali urocze zdjęcie!

  Agnieszka Kaczorowska (27 l.) świętuje każdy dzień ze swoją córeczką Właśnie minęły dwa miesiące od narodzin Emilii i celebrytka z tej okazji podzieliła się spostrzeżeniami na temat macierzyństwa.

 • "Aniołki Charliego 2: Halo"

  Jak już informowaliśmy, trwają prace nad sequelem przeboju "Aniołki Charliego" . Ostatnio z planu produkcji nadeszło kilka nowych informacji. Podobno premiera filmu zaplanowana jest na lato 2003 roku, a obraz ma nosić podtytuł "Halo".

 • Magdalena Mielcarz pokazała zdjęcie z mamą! Są podobne?!

  Magdalena Mielcarz (39 l.) niedawno przeszła sporą metamorfozę i ciężko jest doszukać się w jej rysach „dawnej Magdy”. Teraz fani celebrytki mają okazję zobaczyć, czy jest w ogóle podobna do swojej mamy!

 • "Wonder Women" i "Aniołki Charliego" atakują

  Producent Leonard Goldberg ( "Sypiając z wrogiem" , "Podwójne zagrożenie" ) ujawnił ostatnio kilka informacji na temat dwóch niecierpliwie oczekiwanych projektów. Jeden z nich to sequel przeboju "Aniołki Charliego" , natomiast drugi - kinowa wersja kultowego serial u lat 70., "Wonder Woman".

 • Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z ukochaną! Pasują do siebie?

  ..., na którym pozuje Roznerski i Kalska, a towarzyszą im znajome, Elżbieta Jarosik (70 l.) i Aleksandra Nieśpielak (44 l.). Gwiazdor podpisał zdjęcie jako: "Aniołki Roznera"  i stwierdził, że chyba jest...

 • Video i DVD: Aniołki Charliego bez cenzury!

  7 listopada na kasetach video i płytach DVD ukazuje się sensacyjny film "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" w wersji bez cenzury. Obraz, podobnie jak poprzedzające go "Aniołki Charliego" opowiada o przygodach trzech walecznych agentek (Drew Barrymore, Cameron Diaz i Lucy Liu) wplątanych w aferę na skalę międzynarodową.

Wideo na temat: zdjęcia aniołki
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...