• Informacje na temat:

  zdjęcia bez cenzury

Artykuły na temat: zdjęcia bez cenzury
 • "Alternatywy 4": Zrekonstruowane i bez cenzury

  W sobotę, 13 września TVP HD wyemituje zrekonstruowaną i uzupełnioną o sceny usunięte przez cenzurę, wersję kultowego serialu "Alternatywy 4".

 • Jerzy Stuhr odmładza się przez perukę

  Jaki jest Jerzy Stuhr bez cenzury? Luz, dystans, autoironia i gotowy żart w każdej sytuacji. Takiego kochają go Polacy od czasu "Seksmisji". Zobaczcie jak zaraża energią innych!

 • Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Jak stali się parą złoczyńców

  Małgorzata Braunek (†67 l.)i Andrzej Żuławski (†76 l.) przed laty zakochali się w sobie bez pamięci, choć oboje byli wówczas w związkach. Ich miłość nie przetrwała jednak zbyt długo, a aktorka po latach żaliła się na Andrzeja Żuławskiego, m.in. że zmuszał ją do pracy ponad siły, gdy była w ciąży.

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Anna Lewandowska pokazała Klarę! Do kogo jest podobna?

  Anna i Robert Lewandowscy trzy lata temu podjęli decyzję o nieujawnianiu wizerunku Klary, gdyż w ten sposób chcieli zapewnić jej bezpieczeństwo. Jednak wygląda na to, że powoli zmieniają zdanie i przekonują się do tego, by zaprezentować Klarę bez żadnej cenzury. Do tej pory fani trenerki mogli podziwiać jej córkę jedynie na zdjęciach wykonywanych od tyłu. Twarz dziewczynki zawsze była starannie...

 • "K2. Dotknąć nieba": O dzieciach tragicznie zmarłych himalaistów

  W niedzielę 14 czerwca odbędzie się premiera filmu "K2. Dotknąć nieba" wyprodukowanego przez HBO Europe i Wajda Studio. Reżyserka i alpinistka Eliza Kubarska zabiera na wyprawę do podnóża K2 dzieci tragicznie zmarłych alpinistów. Bohaterowie próbują zmierzyć się z przeszłością, stawiając pytanie o cenę pasji, o to, co w życiu ważne.

 • Romans Górniak rozgrzał polski show-biznes

  ...nimi znowu coś drgnęło. Znowu zaczęli się spotykać, ale nigdy już nie wrócili do siebie" – pisze Piotr Krysiak w książce "Edyta Górniak bez cenzury".  Piosenkarka dopiero po kilku latach skomentowała(...) corrado i przesiadywał przed jej garderobą w czasie koncertów. Zamieszkali razem na warszawskim Ursynowie. Pojawiły się nawet zdjęcia Edyty, jak opalała się na balkonie tylko w ręczniku...  "Wydawało...

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

 • Jarek Bieniuk bardzo troszczy się o córkę. "Muszę mocno ją kontrolować"

  Oliwia Bieniuk (15 l.) wkracza w niebezpieczny wiek. Tata, Jarosław Bieniuk (38 l.), chroni ją i ma w tym wsparcie Kościoła - czytamy w "Dobrym Tygodniu".

 • Dokument "Królowa ciszy" 7 grudnia w HBO

  Już w najbliższą niedzielę, 7 grudnia, o godz. 22.15 w HBO odbędzie się premiera najnowszej koprodukcji dokumentalnej HBO Europe "Królowa ciszy". Bohaterką filmu jest Denisa - roztańczona, choć niesłysząca dziewczynka żyjąca w nielegalnym obozowisku Romów we Wrocławiu.

Wideo na temat: zdjęcia bez cenzury
 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

 • Bez litości

  Były agent CIA, poszukując odkupienia za uczynki z przeszłości, zamieszcza ogłoszenie w gazecie, gdzie oferuje swoje usługi.

 • Rozumiemy się bez słów

  Wielki przebój francuskiego kina na miarę "Nietykalnych" i "Jeszcze dalej niż północ". Niezwykle zabawna, wzruszająca i bezpretensjonalna opowieść o przyjaźni, miłości, wielkim talencie i byciu innym. Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwięków,...

Dyskusje na temat: zdjęcia bez cenzury
 • Re: Gwiazdka Disneya szantażowana. Powzięła desperackie kroki

  Trafiłaś z przykładem jak napity góral jajcami o sosnę! Książka zanim zostanie wydana jest oceniana przez specjalistów, krytyków i grafików! Ta pani sama siebie ocenia i swoje kluchowate wdzięki wciska w media bez cenzury! Powinna się zatrudnić w wydawnictwie porno skoro lubi się rozbierać! Jaki normalny człowiek robi sobie takie zdjęcia?!