• Informacje na temat:

  zdjęcia bożenki z klanu

Artykuły na temat: zdjęcia bożenki z klanu
 • "Klan": Bożenka i Ola rozbiorą się do zdjęć?

  ...- Jak chcecie, to ja też mogę się rozebrać – powie Miłosz (Konrad Darocha), gdy mające pozować mu do aktów Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) i Ola (Kaja Paschalska) odmówią zdjęcia szlafroków na planie sesji...

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • "Klan": Bożenka wyjedzie do Azji?

  Zdjęciami Bożenki (Agnieszka Kaczorowska) nieoczekiwanie zainteresuje się przedstawiciel dużej agencji reklamowej. Okaże się, że dziewczyna bardzo spodobała się producentowi kosmetyków z... Azji!

 • "Taniec z gwiazdami": Kogo nauczy tańczyć Agnieszka Kaczorowska?

  Agnieszka Kaczorowska nie ma ostatnio nawet chwili wytchnienia. Bierze udział w zdjęciach do nowych odcinków "Klanu", prowadzi internetowy kurs tańca w ramach projektu "Dance Project by Agnieszka Kaczorowska", a w dodatku została instruktorką najprzystojniejszego Polaka, u boku którego wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami".

 • "Klan": Bożenka ma romans z czeskim reżyserem?!

  Pod adresem Bożenki (Agnieszka Kaczorowska) na łamach jednego z brukowców padnie poważne oskarżenie o romans z czeskim reżyserem. Czy to zagrozi jej małżeństwu z Miłoszem (Konrad Darocha)?

 • Co jesienią czeka Lubiczów?

  Powrót Beaty, groźna choroba Krystyny, zaręczyny Bożenki i Miłosza, zerwanie Grażynki i Arkadiusza oraz zawirowania w życiu uczuciowym Oli - oto pięć najważniejszych wydarzeń, których świadkami tej jesieni będą fani "Klanu".

 • "Klan": Miłosz zostawi Bożenkę?

  Miłosz (Konrad Darocha) poinformuje Bożenkę (Agnieszka Kaczorowska), że dostał propozycję pracy przy produkcji nowego serialu policyjnego... - Zdjęcia będą kręcone we Wrocławiu - powie żonie i doda, że zamierza przenieść się na pewien czas na Dolny Śląsk!

 • "Klan": Trzy śluby i... rozwód?

  Aż trzy pary bohaterów "Klanu" chcą stanąć na ślubnym kobiercu. Jedni ustalili już termin ceremonii, ale inni mają do pokonania jeszcze długą drogę najeżoną przeszkodami.

 • "Klan": Bożenka w ciąży!

  Ujawniamy, że w 2927. odcinku "Klanu" (emisja w poniedziałek 18 kwietnia o godz. 17.55 w TVP1) Bożenka wróci - nieco wcześniej, niż planowała - ze zdjęć we Wrocławiu. W domu nie będzie Uli (Monika Dryl), która akurat umówi się na koncert z Kornelem (Marcin Kołaczkowski). Bożenka tajemniczo przypomni mężowi, że telefonicznie wspominała mu o niespodziance. Zacznie naprowadzać go na temat...

 • Kto w drugiej edycji "Tańca z gwiazdami"?

  Producenci show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" rozpoczęli właśnie poszukiwania gwiazd, które zatańczą jesienią w programie.

Wideo na temat: zdjęcia bożenki z klanu
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...

Dyskusje na temat: zdjęcia bożenki z klanu
 • Re: „Klan”: Serial z udziałem Bożenki to klapa?

  ta Agnieszka to drewno aktorskie, a raczej pomyłka w aktorstwie, ktoś jej umożliwił pracę w Klanie nie przewidując, że ona się tam tak przypnie i pomimo, że to porażka nie będzie chciała odejść, ale to nie mój problem, Klanu nie oglądam, ale jej zdjęcia często i nie tam, gdzie by się chciało, odpuście wreszcie, bo robicie jej krzywdę, może zajmie się tym , co da jej utrzymanie, a potem emeryturę

 • Re: Metamorfoza Bożenki z „Klanu”....

  hmmm Patrząc na te zdjęcia to stwierdzam, że osoba tóra pisze "bardzo przytyła" po winna się puknąć w makówke, ( może jest tam jakieś ziarenko jeszcze). wg. mnie jest bardzo ładną kobietą, bo przecierz facet to nie pies żeby się rzucać na kości !!!