• Informacje na temat:

  zdjęcia całych piersi

Artykuły na temat: zdjęcia całych piersi
 • Katie Price znów powiększyła piersi!

  ...cały silikon. Katie Price nie mogła się chyba doczekać, kiedy znów będzie mogła powiększyć piersi. Jak można wywnioskować z jej Instagrama, jest już po operacji! Celebrytka zdała małą relację z pobytu w klinice. Po przebytym zabiegu poinformowała, że zakończył się on sukcesem. Na zdjęciu, które zamieściła, widać wkładki silikonowe, które obecnie podtrzymują jej piersi. Co ciekawe, stare...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Baśń dla dorosłych

  Jeśli jakąkolwiek powieść można by określić mianem "recenzjoodpornej", to z całą pewnością jest nią "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Książka E. L. James i jej dwie kolejne części rozeszły się na całym świecie w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy, mimo iż cały cykl został bezlitośnie wyśmiany przez każdego krytyka, który miał (nie)przyjemność go przeczytać. Przykładowo - Salman Rushdie stwierdził, że Saga "Zmierzch" przy perypetiach Greya jest jak "Wojna i pokój".

 • ...i celebrytki, które zadeklarowały chęć przyłączenia się do niej. Swoje nagie piersi na Instagramie lub innych portalach społecznościowych pokazały już m.in. Miley Cyrus oraz córka Demi Moore i Bruce’a Willisa(...) były specjalnymi nakładkami. Zdjęcia wprawdzie nie opublikowała sama, ale "zleciła" to swojej przyjaciółce. W ten właśnie sposób zagwarantowała sobie obecność w mediach na całym świecie!

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • Nagie zdjęcia księżnej Kate wywołały skandal. Wraca głośna sprawa!

  ....  Paparazzi zrobili bowiem zdjęcia księżnej, gdy ta pluskała się w wodzie bez górnej części stroju. To oczywiście we Francji, gdzie wówczas przebywali, nie stanowi nic niezwykłego, bowiem na tamtejszych plażach kobiety bez skrępowania opalają piersi.  No ale mówimy o księżnej, którą jednak obowiązują nieco surowsze zasady i etykieta.  Kate i William byli wściekli z powodu zakłócenia ich prywatności...

 • Spełnione marzenia Keiry Knightley

  Keira Knightley, córka aktorskiej pary, nigdy nie była nakłaniana przez swoich rodziców do pójścia w ich ślady. Było raczej odwrotnie. - Doprowadzałam ich do szaleństwa - wspomina 29-latka. - Za każdym razem, kiedy dostałam dobrą ocenę w szkole, pytałam: "Czy teraz mogę już mieć własnego agenta?".

 • Zdjęcie Kukulskiej z laktatorem oburzyło fankę! Gwiazda odpowiedziała!

  ...w ferworze promocyjnym, a do tego ruszyła z trasą koncertową po całej Polsce. W podróżach towarzyszy jej oczywiście mała Laura, którą Kukulska nadal karmi mlekiem z piersi.  Ostatnio na swoim Instagramie...

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Georgina Rodriguez, dziewczyna Cristiano Ronaldo, pochwaliła się zdjęciem z córką!

  ...za zdrowie naszej maleńkiej Alany Martiny i oczywiście naszych trojga maluchów. (...) Wspaniale jest móc obserwować moją mamę, jak uspokaja Alanę Martinę, kładąc ją sobie na piersi. Nie zamieniłabym...

 • "300 mil do nieba": Najsłynniejsza ucieczka polskiego kina?

  Dokładnie 25 lat temu na ekrany kin trafił reżyserski debiut Macieja Dejczera "300 mil do nieba" inspirowany historią głośnej ucieczki z komunistycznej Polski do Szwecji dwóch nastoletnich braci.

Wideo na temat: zdjęcia całych piersi
 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.

 • Szukając Vivian Maier

  "Szukając Vivian Maier" to film pokazywany na festiwalach całego świata - od Toronto i Berlina po Miami i Rio de Janeiro – przedstawiający niewiarygodną, ale prawdziwą historię życia Vivian Maier, wybitnie uzdolnionej, a zarazem bardzo tajemniczej kobiety, która skrywała przed światem swój wielki talent. Całe życie pracowała jako skromna niania, opiekując się dziećmi z zamożnych rodzin. Nikt nie zwracał uwagi na to, że każdego dnia, w każdej wolnej chwili, robiła setki zdjęć, których nigdy...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.