• Informacje na temat:

  zdjęcia córki wałęsy z pokazu

Artykuły na temat: zdjęcia córki wałęsy z pokazu
 • Wałęsa wraca na salony

  ...i bankietami" - mówi znajomy Wałęsy gazecie "Rewia". Maria powrócić postanowiła już nie jako imprezowiczka, ale jako poważna, odpowiedzialna kobieta: "Teraz wolę lokale, w których jest trochę ciszej i można porozmawiać. Nie mam już siły tańczyć do czwartej nad ranem" - deklaruje. Jesteśmy ciekawi, czym zaskoczy, ta jakby nie było, jednak karierowiczka... Wszyscy doskonale pamiętamy zdjęcia na pierwszych...

Wideo na temat: zdjęcia córki wałęsy z pokazu
 • Poltergeist

  Podmiejski dom rodziny Bowenów opanowują złe duchy. Po zniknięciu córki domownicy jednoczą siły, by ją odzyskać.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.