• Informacje na temat:

  zdjęcia drugie

Artykuły na temat: zdjęcia drugie
 • Gwiazdy bez makijażu. Wstydzą się tych zdjęć?

  Jeszcze kilka lat temu paparazzi polowali na zdjęcia gwiazd bez makijażu. Zrobione z ukrycia ujęcia pojawiały się w prasie i wzbudzały ogromne zainteresowanie wśród czytelników. Dzisiaj znani i lubiani sami wrzucają naturalne zdjęcia na swoje profile w mediach społecznościowych. Na planach filmowych i sesjach zdjęciowych ich twarz jest jak płótno malarskie, na które nakłada się wiele warstw...

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • Anna Lewandowska pokazała Klarę przy okazji ciążowego zdjęcia! Wow!

  Anna (31 l.) i Robert (31 l.) Lewandowscy podzielili się radosną nowiną. Za kilka miesięcy na świat przyjdzie ich drugie dziecko. Z tej okazji trenerka podzieliła się najnowszym zdjęciem całej ich rodzinki.

 • Lenny Kravitz w Łodzi. "Należę do was" (relacja, zdjęcia)

  Dla takich muzyków jak Lenny Kravitz występy na żywo to chyba najmilsza część wykonywanego zawodu. Nie inaczej było w poniedziałek (15 grudnia) w Atlas Arenie w Łodzi.

 • Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem z Klarą. Uroczo!

  Anna Lewandowska (30 l.) od dwóch lat jest szczęśliwą mamą Klary. Często w mediach społecznościowych publikuje zdjęcia z córką. Natomiast najnowsza fotografia jest wyjątkowa, bowiem widać na niej dziewczynkę w niemal pełnej krasie!

 • "Smoleńsk": Zdjęcia w USA

  Ekipa filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego od 17 do 21 kwietnia będzie pracować w USA. Zdjęcia z udziałem Beaty Fido, grającej główną bohaterkę, dziennikarkę prowadzącą śledztwo ws. katastrofy, odbędą się w Chicago.

 • "The Witcher": Wiedźmin na zdjęciach. Aktualizacja #7

  Zdjęcia do "The Witcher" trwają w najlepsze, a twórcy (np. Lauren Schmidt-Hissrich) czasami podzielą się małymi informacjami na temat produkcji, czy zdjęciami z "planu". Co prawda to głównie (jak na razie) fotosy krajobrazów i dowcipne podpisy ("StrictWitcherMom"). Postanowiliśmy więc zebrać je wszystkie w jednym miejscu. News będzie na bieżąco aktualizowany.

 • W nowoczesnej dzielnicy Rzymu Eur rozpoczynają się w czwartek, 19 lutego, zdjęcia do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie "Spectre". Odtwórcę głównej roli, Daniela Craiga i włoską gwiazdę, Monikę Bellucci, czyli dziewczynę Bonda, powitano na Kapitolu z największymi honorami.

 • Norah Jones urodziła drugie dziecko!

  ...i publikuje na nim zdjęcia z życia codziennego, jednak swoich najbliższych stara się chronić przed mediami. Teraz dowiadujemy się, że artystce udało się zataić przed wszystkimi fakt, że była w drugiej ciąży! Magazyn "Us Weekly" informuje, że piosenkarka kilka dni temu urodziła dziecko. Nie wiadomo czy doczekała się drugiego synka, czy może córeczki. Do dziś nie zdradziła także, jak ma na imię jej 2,5

 • Wojciech Wysocki: Gdybym zdjął spodnie...

  - Najczęściej jest tak, że mediów nie interesuje moje rozprawianie o moralności. Natomiast co innego stałoby się, gdybym zdjął spodnie i paradował w gaciach po mieście. Skandal gotowy i wtedy wszyscy by chętnie o mnie mówili i pisali. A tak? Kogo ma interesować to, co ja myślę? - Wojciech Wysocki dał się mimo to namówić na rozmowę o małżeńskiej wierności.

Zdjęcia na temat: zdjęcia drugie
Wideo na temat: zdjęcia drugie
 • Ruszyły zdjęcia do piątego sezonu "Drugiej szansy"

  Ruszyły zdjęcia do piątego sezonu "Drugiej szansy". Z aktorami Magdaleną Różczką i Rafałem Królikowskim spotkała się Kinga Burzyńska z "Dzień Dobry TVN". - Miłość między Zeitem a Kaśką będzie kwitła - zdradził Królikowski. - Uświadomi mu, co jest w życiu ważne - dodał. - Jesteśmy tak inni, że niemożliwe, żeby to się udało - powiedziała Różczka.

 • Miłość i inne używki

  "Miłość i inne używki" to wzruszająca historia niezależnej Maggie (Anne Hathaway), która uważa się za samowystarczalną dziewczynę nie potrzebującą nikogo. Wszystko się zmienia, gdy poznaje równie niezależnego Jamie'ego Randalla (Jake Gyllenhaal) - pełnego uroku faceta, który zdobywa nie tylko kobiety, ale i klientów, ponieważ jest przedstawicielem farmaceutycznym. Ani Maggie, ani Jamie nie chcą związku, ale uzależniają się od najmocniejszego narkotyku - miłości. Zazwyczaj najpierw się...

 • "The Crown": Aktorzy o pracy nad drugim sezonem serialu

  Beverly Hills, Kalifornia, Stany Zjednoczone. Ekipa serialu „The Crown” zakończyła zdjęcia do drugiego sezonu produkcji. Odtwórcy głównych ról Claire Foy i Matt Smith zdradzili czego możemy się spodziewać. - Nowa seria jest o latach 60. Jesteśmy w zupełnie nowym środowisku politycznym, będzie bardzo emocjonująco - powiedział serialowy książę Filip. Czy Foy dobrze wspomina ostatni dzień na planie

 • Drugie oblicze

  Motocyklowy kaskader Luke (Ryan Gosling) to lubiący ryzyko i nowe wyzwania mężczyzna. Razem ze swoją dziewczyną Rominą (Eva Mendes) spodziewają się dziecka. Po jego narodzinach pojawiają się probelmy, również finansowe, w wyniku których Luke musi podjąć dodatkową pracę. W celu zapewnienia rodzinie właściwego utrzymania, zaczyna napadać na banki. Złapaniem złodzieja zajmuje się ambitny policjant Avery Cross (Bradley Cooper), który współpracuje z wydziałem rządzonym przez skorumpowanego...

Dyskusje na temat: zdjęcia drugie