• Informacje na temat:

  zdjęcia dzieci jak z horroru

Artykuły na temat: zdjęcia dzieci jak z horroru
 • "American Horror Story": Granice wytrzymałości

  Podczas seansu dostajemy gęsiej skórki. Chociaż sceny są odrażające, nie przestajemy go oglądać. Jak twórcom udaje się namówić gwiazdy do gry w kontrowersyjnym thrillerze?

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • W telegraficznym skrócie: "Gra o tron", "The Originals", "Dziecko Rosemary"...

  Twórcy "Gry o tron" podpisali umowę na kolejne dwa sezony serialu, Claire Holt wytłumaczyła, dlaczego zrezygnowała z "The Originals", "Wielki powrót" z Lisą Kudrow może zostać wskrzeszony, znamy tytuł 4. serii "American Horror Story", pojawiły się pierwsze zdjęcia promujące "Dziecko Rosemary", a wiadomość o ciąży Mili Kunis potwierdziła się!

 • Ewa Gawryluk: Jak było na początku

  14 stycznia zobaczymy ją w 2000. odcinku "Na Wspólnej". Jak wyglądał pierwszy dzień na planie oraz co myśli o serialowej rodzince - opowiada Ewa Gawryluk.

 • Tina Turner wyrwała się z piekła do raju

  Przetrwała koszmarne dzieciństwo i horror małżeński. Ale czy podniesie się po utracie syna?

 • "Annabelle" na płytach Blu-ray i DVD

  Horror "Annabelle", czyli spin-off "Obecności", która przez krytyków została uznana za jeden z najlepszych filmów grozy ostatnich lat, jest już dostępny na płytach Blu-ray i DVD.

 • "M jak miłość": ​Ciąża na 54. rocznicę ślubu Mostowiaków!

  ...), który na dodatek ma żonę... Wściekły Marek zapowie, że zabije belfra... W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z 54. rocznicy ślubu Barbary i Lucjana Mostowiaków.

 • "Grawitacja": Premiera w HBO

  Film "Grawitacja", który w 2014 roku otrzymał aż siedem Oscarów, będzie można w najbliższą niedzielę, 4 stycznia, obejrzeć w HBO. To telewizyjna premiera tej wyjątkowej produkcji, którą wyreżyserował Alfonso Cuaron ("Harry Potter i Więzień Azkabanu", "Ludzkie dzieci", "Wielkie nadzieje").

 • Moda na paroda - jak kpić z seriali

  ...-typa linków"? Jeżeli tak, znajdziecie w poniższym tekście rzeczy być może wam znane. Jednak - z powodu ogromu niepotrzebnych informacji, jakimi przepełniony jest internet - jest również bardzo(...) z oglądaniem jakiegoś serialu, coś wyśmiać, wyolbrzymić fabularny absurd czy uproszczenie. Może też, jak to się mawia, "zadać lansu" i ogrzać się w ciepełku sławy internetowego trolla -komentatora. Chcę...

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.