• Informacje na temat:

  zdjęcia dziewczyn z kalendarza

Artykuły na temat: zdjęcia dziewczyn z kalendarza
 • Dziewczyny z kalendarza

  Mieszkanki serialowej ulicy Wspólnej wpadną na pomysł kupna mammobusa. Żeby zdobyć na niego pieniądze, pójdą tropem kultowych "Dziewczyn z kalendarza" i wezmą udział w nagiej sesji do kalendarza. Poznaj szczegóły!

 • Klaudia Halejcio: Jak ryba w wodzie

  Jako dziecko ćwiczyła pływanie synchroniczne, teraz powraca do serialu "Pierwsza miłość" jako ratowniczka Luiza. Klaudia Halejcio przyznaje, że jej żywiołem jest jednak... aktorstwo!

 • Renata Kaczoruk chciała pokazać się w tym na balu charytatywnym?!

  Renata Kaczoruk (31 l.) towarzyszy Kubie Wojewódzkiemu (54 l.) gdzie tylko może. Tym razem prezenter zabrał swoją dziewczynę na bal charytatywny TVN-u.

 • Marta Lipińska: Kocham jasność

  Wspaniała aktorka, pełna optymizmu i pogody ducha. Marta Lipińska przyznaje, że lubi wiosnę, kwiaty i słońce. Z radością przygotowuje też rodzinne spotkania przy wielkanocnym stole i z dumą spogląda wtedy na swoje ukochane wnuki.

 • Monika martwi się o syna. Wolałaby, żeby Daniel przestał poszukiwać Ewy. Darek prosi Rysia o fachową poradę. Zauważa leżący na stole kalendarz ze zdjęciami...

 • Chcą seksu... przypadkiem

  Sally Hawkins pojawi się w "We want sex", komediodramacie o strajku kobiet w fabryce Forda w 1968 roku. Film klimatem ma nawiązywać do "Billy Elliota" i "Dziewczyn z kalendarza".

 • Grażyna Wolszczak nago!

  Grażyna Wolszczak gra w sztuce "Dziewczyny z kalendarza" reżyserowanej przez Tomasza Dutkiewicza wystawianej w warszawskim Teatrze Komedia. Jak pisze "Fakt", teatr z pewnością przeżyje oblężenie wielbicieli znanej aktorki. Dlaczego? "To znana sztuka, która w Anglii zdobyła duże uznanie. Gram jedną z dziewczyn, które postanawiają zrobić kalendarz ze swoimi aktami. No i zgodnie ze scenariuszem...

 • Małgorzata Socha: Lubię dobrze wyglądać

  - Celebruję każde spotkanie rodzinne, a moim oczkiem w głowie jest córeczka Zosia, której podporządkowałam cały mój czas - przyznaje zapracowana Małgorzata Socha, która powiedziała nam, za co lubi swoje serialowe bohaterki.

 • Na Wspólnej

  ...z ukrycia i podchodzi o Magdy! Honorata (Aleksandra Konieczna) jest zachwycona swoimi zdjęciami z sesji do kalendarza _ decyduje, które zostanie w nim zamieszczone. Roman kategorycznie sprzeciwia się(...) egzamin postanawiają wspomóc się kolejną działką amfetaminy… Cała trójka zdaje ze świetnym wynikiem! Kiedy Ola wraca do domu, wciąż jest niezwykle podekscytowana. Niebawem jednak dziewczyna zaczyna mieć...

 • Ewa Bem wraca na scenę

  ...artystki - Ryszard Sibilski - i młodsza córka Gabrysia (22 l.). Chociaż dziewczyna uczy się w Londynie, jest dla mamy prawdziwą opoką. Ewa Bem urodziła ją w wieku 45 lat, więc to dorastająca Pamela siłą(...) prezentacji podkreślała, że naiwny pozornie styl i wybór techniki animacji służył powrotowi i archiwizacji wspomnień - zdradza przyjaciółka Gabrysi. Jej mama cieszy się, że dziewczyna spełnia marzenia...

Zdjęcia na temat: zdjęcia dziewczyn z kalendarza
Wideo na temat: zdjęcia dziewczyn z kalendarza
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.