• Informacje na temat:

  zdjęcia dziewczyn z wakacji

Artykuły na temat: zdjęcia dziewczyn z wakacji
 • Polskie wakacje

  Zespół doktora Góry jedzie do hotelu, w którym jeden z zagranicznych gości twierdzi, że nielegalnie wycięto mu nerkę. Pacjent jest pewien, że został odurzony i okradziony przez dziewczynę, którą(...): Kacper Szymański Zdjęcia: Wojciech Oleksiejuk Aktorzy: Marcin Grzymowicz (Potocki), Edyta Bełza (Zosia), Tomasz Piątkowski (Góra), Agata Załęcka (Renata), Lea Oleksiak (Anna), Wojciech Kuliński (Wiktor...

 • "Dziewczyna i chłopak": Kto pamięta taki serial?

  Serial "Dziewczyna i chłopak" - pogodna opowieść o zwariowanych wakacjach siostry i brata, którzy musieli zamienić się rolami - bawi do dziś. I przyciąga kreacjami Teresy Lipowskiej, Barbary Sołtysik, Stanisława Mikulskiego oraz Michała Sumińskiego.

 • To koniec "Dziewczyn ze Lwowa"?

  Zdjęcia do "Dziewczyn..." miały ruszyć jeszcze w tym roku, umowa na realizację nowego sezonu pomiędzy TVP a Studiem A miała zostać sfinalizowana w wakacje, przypomina serwis Wirtualnemedia.pl(...) roku. Według Centrum informacji TVP, Telewizja Polska chce kontynuować "Dziewczyny ze Lwowa", ale ostateczna decyzja zapadnie dopiero podczas prac nad kolejnymi ramówkami.

 • Kim Kardashian zaprezentowała okładkę książki "Selfish"

  Wiemy już, jak wyglądać będzie okładka fotograficznej książki "Selfish", w której znajdziemy "słitfocie" Kim Kardashian. Celebrytka pochwaliła się nią na swoim Twitterze.

 • Maciej Zakościelny zabrał rodzinę na wakacje!

  ...karierę, brała udział w pokazach w Mediolanie i w Los Angeles, pozostała skromną dziewczyną z Kęt. Podobało mu się, że traktowała go jak zwykłego chłopaka, a nie jak gwiazdora znanego z telewizji...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Tomasz Karolak jest w siódmym niebie. Kim jest jego nowa dziewczyna?!

  Tomasz Karolak (46 l.) i Viola Kołakowska (40 l.) mieszają w polskim show-biznesie! Po głośnym rozstaniu pokazywali się razem wielokrotnie i byli całą rodziną na wakacjach. Spekulowało się, że może nie powiedzieli sobie "żegnaj". Teraz jednak już jest pewne, że to definitywny koniec!

 • Maciej Musiał: Powrót do przeszłości

  - Stanąłem przed kamerą, gdy miałem 6 lat - mówi. Na szczęście łatka dziecięcej gwiazdy do niego nie przywarła. Dziś Maciej Musiał ("The Voice of Poland", "rodzinka.pl") ma 20 lat i jest u progu dorosłej kariery.

 • "M jak miłość": Adriana Kalska - nie tylko seksowna dziewczyna Roznerskiego

  ...nieudanej produkcji TVN z Piotrem Adamczykiem - "Sama słodycz". Adriana zagrała w niej Mariannę, szaloną dziewczynę, samotną matkę, którą los w pewnym momencie zetknął z głównym bohaterem. Była tam(...) bardzo pracowite miesiące. Późną wiosną wystartowały zdjęcia do muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", którego będzie gwiazdą. Przypomnijmy, że aktorka już w 2016 roku deklarowała, że muzyka to jej...

 • "Spectre": Oto tytuł nowego Bonda

  "Spectre" - taki tytuł będzie nosić kolejna produkcja o przygodach Jamesa Bonda. Informację tę ogłosił podczas konferencji prasowej, która odbyła się w podlondyńskim studiu filmowym Pinewood Studios, reżyser filmu Sam Mendes.

Zdjęcia na temat: zdjęcia dziewczyn z wakacji