• Informacje na temat:

  zdjęcia gdy śpi

Artykuły na temat: zdjęcia gdy śpi
 • Media obiegły zdjęcia Ewy Kasprzyk, jednej z największych gwiazd filmu "Kogel-Mogel", śpiącej na ławce. O co chodzi?

 • Magdalena Różczka: Przerwa w pracy

  Kiedy w listopadzie ubiegłego roku Magdalena Różczka urodziła córeczkę, postanowiła zrobić sobie długi urlop... - Świadomie wyłączyłam się z życia zawodowego - mówi aktorka.

 • Jarosław Kulczycki był na wakacjach, gdy dowiedział się o śmierci syna. „Flip umarł” - usłyszał

  ..., tylko tych kilka kropel. Ktoś może powiedzieć - to zwykły przypadek, spadł deszcz, bo niebo było pochmurne. Dla mnie to były łzy Filipa - przekonuje.  Nawet gdy syn wydoroślał, wciąż byli sobie bliscy. Zawsze mówił o nim z dumą. - Filip jest rewelacyjnym chłopakiem. Gdy dowiedziałem się, że będę ojcem, byłem lekko przerażony. Pamiętam moment, kiedy Filip przyszedł na świat. Byłem przy porodzie...

 • Halina Rowicka i Anna Kalczyńska: Należy się cieszyć każdą chwilą

  Halina Rowicka i Anna Kalczyńska - znana aktorka i jej córka, dziennikarka TVN, świetnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Zgodnie przyznają, że szczęśliwa rodzina i praca, która daje satysfakcję, to podstawa ich sukcesów.

 • Magdalena Boczarska pokazała pierwsze zdjęcie z synem! Wzruszające!

  ...ten wyjątkowy moment tylko dla siebie i najbliższej rodziny. Teraz jednak, gdy emocje nieco opadły, a Magda i Mateusz nacieszyli się już swoim szczęściem, gwiazda filmu "Sztuka kochania" postanowiła(...) śpi mały Henryk. Na wózku chłopca naklejone jest słynne serduszko jako symbol wspierania tego charytatywnego wydarzenia. Magda też pokusiła się o krótki wpis pod zdjęciem: "Dzisiaj 26 finał...

 • Marcin Rogacewicz unika dróg na skróty

  Znamy go z ról spokojnych, szlachetnych, nikomu nie wadzących facetów. Ale już wkrótce Marcin Rogacewicz pokaże mroczne oblicze.

 • ​"Komisarz Alex": Uśmiech synka zawsze... rozkłada na obie łopatki!

  Anita Sokołowska, którą zobaczymy jako Sylwię Warską w 12. odcinku 8. serii "Komisarza Aleksa", czuje się najszczęśliwsza wtedy, gdy widzi radość w oczach swojego 3-letniego synka. - Nie ma nic cudowniejszego od uśmiechu Antosia! - mówi.

 • Gwiazda oszczędza na hotelu

  Nominowana do Oscara brytyjska aktorka Carey Mulligan, która zarabia nawet 5 milionów dolarów za film, mieszka obecnie w hotelu o niskim standardzie w pobliżu niebezpiecznej dzielnicy Los Angeles.

 • Na krawędzi

  ...dokumenty i zdjęcia. Protas obezwładnia ją i zbiera ocalałe dokumenty. Lena wraca do domu. Gdy naciska na klamkę, dochodzi do eksplozji.(...), który prowadził Krysię. Tomek składa wypowiedzenie. Lena otrzymuje mailem artykuł na swój temat. Odbywa się przyjęcie pożegnalne Tomka. Pijana Tamara dzwoni do Krzysztofa. Kiedy śpi, ten przeszukuje...

 • Najseksowniejsze pupy show-biznesu

  Latynoska piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez wygrała ranking na najbardziej popularną pupę gwiazd. Jej główne konkurentki to Shakira i Beyonce.