• Informacje na temat:

  zdjęcia halle

Artykuły na temat: zdjęcia halle
Zdjęcia na temat: zdjęcia halle
Wideo na temat: zdjęcia halle
 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Transcendencja

  Grupa amerykańskich naukowców pracuje nad stworzeniem pierwszego na świecie komputera obdarzonego ludzką inteligencją i empatią. Gdy jeden z nich - Will (Johnny Depp) - ginie z rąk terrorystycznej organizacji widzącej w eksperymencie zagrożenie dla ludzkości, jego żona Evelyn (Rebecca Hall) podejmuje decyzję o przeniesieniu umysłu mężczyzny do pamięci maszyny. Will ożywa, ale skutki operacji okazują się dalekie od pożądanych. Johnny Depp ("Piraci z Karaibów"), Rebecca Hall ("Vicky Christina...

 • Movie 43

  W "Movie 43" wielkie gwiazdy Hollywood - Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Gerard Butler, Emma Stone, Kevin Spacey, Uma Thurman, Terrence Howard i dziesiątki innych - obnażają swoje prawdziwe oblicza nie próbując się powstrzymywać przed absurdalnym, niedorzecznym, kontrowersyjnym, przekraczającym wiele granic humorem.

Dyskusje na temat: zdjęcia halle
 • Re: "Czarnobyl": Skandaliczne zdjęcia na miejscu katastrofy?

  Polki to są brudaski. Myślą, że nie trzeba się myć, wystarczy dezodorant, który zagłuszy smród. A jeszcze większość jest otyła, taka otyła baba zawsze sapie i poci się, roztaczając wokół smród potu i śledzi z domieszką agresywnych perfum. Popatrzcie sobie polskie „kobiety” na Halle Berry albo Taylor Swift, tak wygląda kobieta a nie jak wy spocony kocmołuch z nadwagą.

 • Re: Czas się dla nich zatrzymał! 50 lat, a ciała jak u nastolatek!

  No sorry, ale niektóre zdjęcia są sprzed kilku lat, a nie aktualne!!! Dygant wygląda jak UFO, Salma Hayek i Halle Berry wyglądają na swój wiek, twarze już stare z bliska. To samo Wolszczak, Kożuchowska i Cielecja, one wyglądają na swój wiek. Jedynie przyznam, że super wyglądają Aniston i JLo.