• Informacje na temat:

  zdjęcia honey

Artykuły na temat: zdjęcia honey
 • Honey Skarbek już nie ukrywa romansu z piosenkarzem!

  Honey Skarbek (25 l.) potwierdza, że związała się z gwiazdorem. Para nie zamierza się dalej kryć ze swym uczuciem...

 • Vision: Nowy zespół Tomka Luberta

  Po rozstaniu Mariusza Totoszki z grupą Volver, kompozytor i gitarzysta Tomek Lubert założył nowy zespół.

 • Honorata Honey Skarbek, szafiarka, która wygrała w Opolu kampanię reklamową na łamach jednego z tabloidów wartą 50 tys. zł, na bilbordach świeci ukrzyżowanym Jezusem.

 • Honey buduje dom

  Blogerka i wokalistka Honorata "Honey" Skarbek wije gniazdko i myśli o założeniu rodziny.

 • Doda i Honey przestały się przyjaźnić!?

  Doda (30 l.) ponoć zarzuciła Honey (22 l.), że robi karierę na jej plecach. To definitywny koniec ich przyjaźni!?

 • Honey na Teneryfie: Byłam totalnie zrezygnowana

  W sieci hula już nowa piosenka Honoraty "Honey" Skarbek - "Nie powiem jak". Zdjęcia do teledysku ilustrującego ten numer zostały nakręcone na Teneryfie.

 • Honorata Skarbek tym zdjęciem wywołała burzę w internecie!

  Honorata Skarbek, zwana również Honey, podobno jest piosenkarką, ale na próżno szukać jej przebojów w radiu czy też w telewizji. Celebrytka zajmuje się raczej lansowaniem na stołecznych imprezkach(...) zdobędzie aż taką popularność... Swoją drogą: znacie jakąś piosenkę Honey?

 • Mamma Mia! Dzieci śpiewają

  Na fali popularności musicalu "Mamma Mia" z nieśmiertelnymi piosenkami ABBY pod koniec marca 2009 roku ukazała się składanka "Mamma Mia Kids". Promuje ją teledysk do piosenki "Honey, Honey", który możecie zobaczyć tylko w INTERIA.PL.

 • Julia Wróblewska pokazała chłopaka!

  .... Widzimy na nim aktorkę i owego tajemniczego chłopaka, którego wcześniej pokazała tylko na instastory. Tym razem pozują w studiu "Tańca z gwiazdami" i znów czule się obejmują. W podpisie do zdjęcia Wróblewska pieszczotliwie nazywa swojego partnera "honey". Mamy więc nowy związek w polskim show-biznesie. Nie pozostaje nic innego jak czekać na wspólny debiut na ściance! *** Zobacz...

 • A imię jej Milion

  20-latka ze Zgorzelca od trzech lat mieszka w Warszawie i robi zawrotną karierę: jej klipy mają już miliony wyświetleń, nie mniej odsłon notuje blog wokalistki, a Justin Bieber powiedział jej: "dobra robota". W rozmowie z INTERIA.PL Honorata "Honey" Skarbek deklaruje: - Nigdy bym siebie nie nazwała artystką.

Wideo na temat: zdjęcia honey
 • Honey Skarbek tłumaczy się z fałszywych zdjęć z Bieberem!

  Honey Skarbek wyjaśniła, dlaczego publikuje na swoich profilach społecznościowych przerobione zdjęcia z Justinem Bieberem. Przypomnijmy, że celebrytka postanowiła w ten sposób zażartować i wkręcić fanów, że ma romans z piosenkarzem. Jednak takiej reakcji na swój żart chyba jednak się nie spodziewała! Pod zdjęciami pojawiły się bowiem bardzo negatywne i obraźliwe komentarze, w których internauci

 • Więcej niż miód

  Pszczoły to nie tylko istotne ogniwo ziemskiego ekosystemu, lecz również ważny czynnik plonotwórczy. Zamieszkują Ziemię równie długo jak człowiek, ale gdy one wyginą – jak twierdził Einstein – ludziom pozostaną nie więcej niż cztery lata życia. Reżyser Markus Imhoof, który w życiu prywatnym jest wnukiem szwajcarskiego pszczelarza, opowiada o poważnym kryzysie, jaki dotyka obecnie populację pszczół. W ciągu ostatniej dekady wyginęły ich miliony. Czy to oznacza, że czeka nas totalny kryzys?...

 • Honey Skarbek już nie ukrywa romansu z piosenkarzem!

  Honorata Skarbek (25 l.) odpowiedziała na pytanie o zdjęcia ze swoim nowym chłopakiem, które umieszcza na Instagramie. Jak już wcześniej przypuszczano, wokalistka spotyka się z młodszym od siebie o trzy lata piosenkarzem Norbertem Smolińskim, znanym jako Smolasty. Honorata stwierdziła, że nie ma nic dziwnego w tym, że oboje dzielą się z fanami swoim życiem w mediach społecznościowych. Jako osoba

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.