• Informacje na temat:

  zdjęcia imprezy

Artykuły na temat: zdjęcia imprezy
 • Ta wiadomość na pewno ucieszy wszystkich fanów "Warsaw Shore". Najpopularniejsi polscy imprezowicze wrócili nad Bałtyk, by rozkręcić najlepsze imprezy tego lata.

 • Coke Live: Polska - Szkocja 1:1 (relacja, zdjęcia, wideo)

  Trzy najgorętsze nazwiska młodego pokolenia polskiej sceny i dwa topowe, kumplujące się ze sobą zespoły ze Szkocji. Takie atrakcje zaoferował pierwszy dzień Coke Live Music Festival 2013.

 • "Żmijowisko": Zakończyły się zdjęcia na planie serialu

  Zakończyły się zdjęcia do nowego serialu Canal+ zatytułowanego "Żmijowisko". Produkcja powstała na podstawie powieści Wojciecha Chmielarza; główną rolę zagrał Paweł Domagała.

 • Powstaje publikacja na 40-lecie Festiwalu Filmowego w Gdyni

  Książkę, która będzie kompendium wiedzy o Festiwalu Filmowym w Gdyni, przygotowuje Stowarzyszenie Filmowców Polskich. W publikacji powstającej na 40-lecie imprezy znajdą się m.in. wszystkie dotychczasowe werdykty jury, dokumenty, zdjęcia i wspomnienia uczestników.

 • Para raczej unika rozgłosu i starannie selekcjonuje imprezy branżowe, na których się pojawia. Sam związek budził od początku duże zainteresowanie, ze względu na różnice wieku, jaka dzieli małżonków(...) Aleksandra pokazująca swoje wdzięki! Opis zdjęcia, też był dość wymowny: "Wieszamy flagę #majowka" - napisał oszczędnie aktor. Fani byli zachwyceni zdjęciem, chwalili urodę żony Michała i domagali się...

 • Zofia Wichłacz: Najmłodsza laureatka

  Odbierając statuetkę na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni, Zofia Wichłacz została najmłodszą aktorką w historii imprezy, wyróżnioną nagrodą za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą.

 • Klaudia Halejcio zakochana? Tygodnik publikuje sugestywne zdjęcia

  ..., a moje serce na razie jest wolne - oświadczyła.  No i okazało się, że... Klaudia Halejcio chyba nie była do końca szczera. Zdjęcia, które publikuje gazeta, nie pozostawiają nawet cienia wątpliwości co(...) jednej ze znajomych aktorki "Twoje Imperium" dowiedziało się, że mężczyznę, który towarzyszy jej na zdjęciach, Klaudia Halejcio poznała kilka miesięcy temu.  - Najpierw byli przyjaciółmi, ale...

 • Film Marcina Koszałki w konkursie w Karlowych Warach

  "Czerwony pająk", fabularny debiut reżyserki cenionego operatora i dokumentalisty Marcina Koszałki, zakwalifikował się do Konkursu Głównego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach. Jubileuszowa 50. edycja imprezy rozpocznie się 3 lipca.

 • Zenon Martyniuk urządził synowi huczne wesele. Są zdjęcia! Ale była zabawa!

  Daniel Martyniuk (29 l.) i jego ukochana Ewelina (19 l.) są już po ślubie. Ceremonia była wzruszająca, a wesele bardzo huczne. Media obiegły zdjęcia z imprezy. Widać, że była niezła zabawa! W końcu "król disco polo" Zenon Martyniuk (49 l.) żenił jedynego syna.

 • Gdynia 2014: "Bogowie" z Nagrodą Dziennikarzy

  "Bogowie" Łukasza Palkowskiego otrzymali Nagrodę Dziennikarzy Festiwalu Filmowego w Gdyni. Filmowej biografii Zbigniewa Religi przypadł również Złoty Klakier dla najdłużej oklaskiwanego filmu imprezy. Owacja po seansie "Bogów" trwała 6 minut i 17 sekund.

Zdjęcia na temat: zdjęcia imprezy
Wideo na temat: zdjęcia imprezy
 • Filip Chajzer wściekły: Wyszło na to, że chodzę na imprezy i się nażeram

  Kilka dni temu w mediach zostały opublikowane zdjęcia Filipa Chajzera obżerającego się sushi na bankiecie. Miała być to odpowiedź na materiał, w którym reporter sugerował, iż fotoreporterzy przychodzą na imprezy, aby się "nażreć". Dziś młody Chajzer wszystkiemu zaprzecza, podkreślając, że doszło do nieporozumienia. "W 'Maglu Towarzyskim' opowiadałem o tym, jak była robiona sesja na ściance pani

 • Mama Kisio żali się fotoreporterom! Nie wpuścili jej na imprezę!

  Izabela Kisio Skorupa wciąż uparcie próbuje dostać się na celebryckie imprezy, gdzie jednak niechętnie jest zapraszana. Ostatnio odbył się pokaz mody, na którym znów zabrakło dla niej miejsca. Na szczęście stojący przed wejściem paparazzi zrobili jej zdjęcia, dzięki czemu choć przez chwilę mogła się poczuć jak prawdziwa celebrytka. "Jestem dziennikarką, aktorką, bizneswoman, a ona mi jedna

Dyskusje na temat: zdjęcia imprezy
 • Re: Toksyczni rodzice

  Przerwała milczenie? A kiedy je ślubowała? Pokażcie zdjęcia z imprezy...

 • Re: "Sex Education": Gillian Anderson jako seksuolożka. Oficjalny zwiastun serialu i nowe zdjęcia

  wielkie halo moja żona na imprezy chodzi w mini bez majtek i w bluzce bez stanika z dekoldem po pępek

 • Re: Gwiazdy "Klanu" dzieciom!

  innych projektami ZGADZAM SIĘ W 100%, pewnie śpiewać też nie potrafią, zdjęcia są nędzne, imprezy źle zorganizowane, więc dlaczego mieliby umieć śpiewać:)

 • Re: Przeżyjmy to jeszcze raz

  to dzięki fanom jest znana, popularna, przez to zaprasza się ją na różne imprezy i może dobrze zarobić. Na scenie była miła jak Barbara Mostowiak ale poza sceną brak szacunku dla fanów. Czyli robiła to za co jej zapłacili, pogadała, pośmiała się ale za autografy, wspólne zdjęcia już jej nie zapłacili dlatego fani serialu mogli o tym pomarzyć. Szczególnie dzieciom było przykro jak prosiły