• Informacje na temat:

  zdjęcia ivan komarenko

Artykuły na temat: zdjęcia ivan komarenko
 • Sensacja! Ivan Komarenko (37 l.) wrócił do zespołu!

 • Długowłosy Ivan Komarenko u Kuby Wojewódzkiego

  Dawno niewidziany Ivan Komarenko (niegdyś zespół Ivan i Delfin) zainaugurował nowy sezon programu "Kuba Wojewódzki".

 • Ivan nie jest z Delfinem

  Ivan Komarenko (37 l.) oczywiście nie ma zamiaru wrócić do swojego starego zespołu. Wczorajsza wiadomość była naszym niewinnym primaaprilisowym żartem. ;-)

 • "Wszyscy wiedzą, że to homoseksualista" - mówił o Ivanie Komarence (30 l.) Michał Figurski (34 l.) w swoim porannym programie radio wym. I nakłaniał piosenkarza, by przyznał się do swojej orientacji seksualnej.

 • Komarenko jest gejem (uaktualnienie!)

  Mało tego - Wojtek Olszewski, były kolega Ivana (31 l.) z zespołu Ivan i Delfin, próbuje zasugerować prasie, że te plotki są jak najbardziej prawdziwe. "Ivan potrzebuje dziewczyny tylko dla alibi(...) marionetką w jego rękach" - dodaje (nieco dramatycznie). Magazyn dotarł także do zdjęć, na których Ivan w czarnym, błyszczącym (lateksowym?) kostiumie, z pomalowaną na biało twarzą występuje u boku drag queen...

 • Egipskie wakacje Ivana

  Gorący chłopak z tego Ivana Komarenki, choć wychował się w syberyjskiej tajdze. Były wokalista grupy Ivan i Delfin spędził urlop w Egipcie.

 • Nieśmiały Wania

  ...31-letni Ivan Komarenko podobno w rzeczywistości jest zupełnie inny niż wykreowany na potrzeby mediów jego sceniczny wizerunek pewnego siebie łamacza damskich serc.

 • Aisha i Delfin: Będzie hit?

  Po rozpadzie grupy Ivan i Delfin wokalista Ivan Komarenko z powodzeniem walczył w "Tańcu z gwiazdami". Jego koledzy powołali zespół Aisha i Delfin, który namieszał piosenką "Słodka landrynka" . Kandydatem na kolejny przebój jest utwór "Czarne oczy 2".

 • Koniec "Tańca z gwiazdami"

  W finale programu zwyciężyli Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak, zaskoczenia więc nie było. Para już od jakiegoś czasu zgarniała od jurorów najwyższe noty. Ivan Komarenko z Blanką Winiarską musieli(...) zdobył 120 punktów, Komarenko 117. Nie obyło się bez śmiesznych wpadek - oprócz tradycyjnych żenujących dowcipów Huberta Ubrańskiego, Kamili Kajak w pewnym momencie puściły nerwy i zaczęła szlochać...

 • To nie jest disco polo!

  Gośćmi wideoczata portalu INTERIA.PL był w środę, 18 lipca, zespół Aisha i Delfin, powstały na miejscu grupy Ivan i Delfin.

Wideo na temat: zdjęcia ivan komarenko
 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.

 • W cieniu

  Lata 50-te, była Czechosłowacja. Kapitan policji Hakl (Ivan Trojan) bada sprawę rabunku cennej biżuterii. Pozostawione na miejscu zdarzenia ślady prowadzą do znanego złodziejaszka. Jednak z pozoru prosta sytuacja wydaje się być znacznie bardziej skomplikowana. Po zamknięciu dochodzenia, Hakl postanawia na własną rękę kontynuować śledztwo, w wyniku którego zagrożone zostanie bezpieczeństwo jego najbliższych.

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...