• Informacje na temat:

  zdjęcia jacoba

Artykuły na temat: zdjęcia jacoba
 • "Syn": "Eli znajduje swoje miejsce w świecie" - rozmawiamy z Jacobem Loflandem

  ..., aby w pewnym sensie połączyć te dwa wcielenia? - Tak naprawdę nie dyskutowaliśmy o tym. Na samym początku, kiedy rozpoczynaliśmy zdjęcia do serialu, wszystko działo się bardzo szybko. Najpierw...

 • Anja Rubik: Ludzie słuchają, co mówię

  Jej obecność w "Project Runway" nie tylko podnosi rangę show, ale też ma ogromne znaczenie dla uczestników. Dla nich właśnie zdecydowała się na 2. edycję.

 • "The White Princess": Ruszają zdjęcia na planie

  ...13 czerwca ruszyły zdjęcia na planie najnowszej produkcji stacji Starz, czyli "The White Princess".

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • Michał Koterski i Marcela Leszczak spędzają czas z synkiem! Co za wózek!

  Michał Koterski (37 l.) i Marcela Leszczak (25 l.) już od 3 tygodni są szczęśliwymi rodzicami i przeżywają wszystko, co ma związek z ich pierworodnym. Tym razem pochwalili się uroczymi zdjęciami z pierwszego spaceru.

 • Alan Rickman na Camerimage

  W trakcie 22. edycji Camerimage brytyjski aktor Alan Rickman odbierze osobiście Nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Anna Piszczałka pokazała chłopaka!

  Anna Piszczałka (26 l.) zadebiutowała na salonach ze swoim ukochanym!

 • Poznaliśmy kandydatów do Złotej Żaby

  14 filmów wystartuje w tym roku w konkursie o Złotą Żabę na 13. Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage 2005, który rozpocznie się 26 listopada w Łodzi. O Złotą Żabę walczyć będą dwa polskie filmy: "Jestem" Doroty Kędzierzawskiej i "Mój Nikifor" Krzysztofa Krauze.

 • Bloger znów nabija się z Agnieszki Jastrzębskiej!

  ...blogu. Bloger uwielbia też wrzucać fotografie Agnieszki, których próżno szukać na oficjalnych zdjęciach z imprez zamieszczanych w agencjach. Ostatnio na swoim Facebooku Kujawa zamieścił dość zaskakującą fotkę Agnieszki z pokazu Jacoba. Uwagę jego fanów przykuł przede wszystkim spory brzuszek Jastrzębskiej. Od razu zaczęto spekulować, że być może celebrytka spodziewa się kolejnego dziecka...

 • Najbardziej oczekiwana premiera

  Już w najbliższy piątek, 18 listopada, do kin trafi "Saga 'Zmierzch': Przed świtem. Część 1". Na kolejną adaptację książki Stephenie Meyer czekały miliony fanów na całym świecie. W głównych rolach jak zawsze Kristen Stewart i Robert Pattinson.

Wideo na temat: zdjęcia jacoba
 • W ciemno

  Obsypana nagrodami kilkuwymiarowa historia romansu Palestyńczyka i Żyda z rozdartej konfliktem etnicznym Jerozolimy. Żurnalowego Roya, dziedzica prawniczej fortuny i Nimera, studenta psychologii ze społecznego awansu dzieli nie tylko wyznanie, język, polityka, ale również pieniądze. Pomimo sprzeciwu obu rodzin, wszechobecnej służby bezpieczeństwa i arabskiej homofobii starają się znaleźć miłość tam, gdzie jej nie ma, a przynajmniej być nie powinno.

 • Uciekinier

  Historia dwóch chłopców - Ellisa (Tye Sheridan) i Neckbone'a (Jacob Lofland), którzy na swej drodze spotykają zbiega o imieniu Mud (Matthew McConaughey). Mężczyzna wyznaje, że z powodu zabójstwa, jakiego dokonał w Teksasie, zmuszony jest ukrywać się przed ścigającymi go łowcami nagród. Planuje spotkać się w mieście z miłością swojego życia - Juniper (Reese Witherspoon). Sceptyczni, ale wyraźnie zaintrygowani usłyszaną historią chłopcy, postanawiają pomóc Mudowi.

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 2

  Ostatnia część światowego fenomenu na podstawie książek Stephenie Meyer. Wszystko, co się zdarzyło, prowadziło do takiego zakończenia... Wyczekiwana przez fanów ostatnia część "Sagi Zmierzch" wyjaśni wszystkie tajemnice i zagadki tej epickiej historii romantycznej, która zadziwiła cały świat. Bella (Kristen Stewart) budzi się przemieniona - jest matką i nareszcie... wampirem. Podczas gdy jej mąż Edward (Robert Pattinson) podziwia jej piękno, szybkość i opanowanie, Bella zaczyna odczuwać...