• Informacje na temat:

  zdjęcia jolanty

Artykuły na temat: zdjęcia jolanty
 • Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się zdjęciami z Londynu. "Miałam nie wrzucać"

  Aleksandra Kwaśniewska (37 l.) lubi obierać egzotyczne kierunki. Zwiedziła już wiele miejsc na ziemi, ale czasem przychodzi u niej czas na odwiedzenie miejsc bardziej tradycyjnych. Ostatnio córka Aleksandra (63 l.) i Jolanty (63 l.) Kwaśniewskich odwiedziła Londyn. Fotki z tego wyjazdu miały nie ujrzeć światła dziennego, lecz Ola ostatecznie zdecydowała się je opublikować.

 • Filmy "Nie trać głowy" i "Mów do mnie" znajdą się wśród ok. 40 historii, autorstwa studentów z łódzkiej szkoły, które w dniach 10-11 kwietnia w ramach 13. edycji festiwalu "Łodzią po Wiśle" obejrzą widzowie w Warszawie. Seanse będą organizowane w kinie Iluzjon. Wśród wydarzeń towarzyszących będzie m.in. spotkanie z Dorotą Kędzierzawską.

 • Tak przez lata zmieniała się Jolanta Kwaśniewska. Zdjęcie z młodości to hit!

  ...z rozpoznaniem na zdjęciu Jolanty, ale to naprawdę ona! W koszyczku trzyma małą Olę. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Byli kochankami w serialu "Dom"

  W latach 80. ubiegłego wieku cała Polska w napięciu śledziła odcinek za odcinkiem serialu "Dom", by przekonać się, czy Basia Lawinówna zostanie z mężem Andrzejem Talarem, czy wybierze swoją młodzieńczą miłość - Łukasza Zbożnego.

 • Ola Kwaśniewska wraca na Instagram! Uciszyła plotki?

  Niedawno do mediów trafiła fotka Oli Kwaśniewskiej (38 l.) w luźnej tunice. Taki strój mógł tylko podsycić plotki na temat córki Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Zwłaszcza, że publikacja zdjęć zbiegła się w czasie ze "zniknięciem" Oli z mediów społecznościowych. Czyżby próbowała coś ukryć przed światem? Najnowszy wpis na Instagramie chyba uciszy plotki.

 • Złota Żaba dla Jolanty Dylewskiej

  Jolanta Dylewska zdobyła Złotą Żabę w konkursie głównym prestiżowego Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Operatorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage, który zakończył się w sobotę, 3 grudnia, w Bydgoszczy.

 • "Na Wspólnej": Koniec gehenny!

  Policjanci Przybysz i Tadeusiak (Lidia Sadowa i Dariusz Wnuk) wraz z prokuratorem (Maciej Kosmala) przedstawią Słupkowi (Paweł Ławrynowicz) zdjęcia z monitoringu oraz wyniki badań DNA.

 • Na co do kina?

  W najbliższy weekend mamy okazję zasmakować w atmosferze festiwalu w Cannes. Od piątku w polskich kinach skandalizujący "Antychryst" Larsa von Triera oraz "Tulpan" Siergieja Dworcewoja ze zdjęciami Jolanty Dylewskiej.

 • Kwaśniewska obrażona na Leszka Millera

  Nieatrakcyjne kobiety w partii odstraszają wyborców - za takie poglądy były premier Leszek Miller zebrał cięgi od prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej .

 • O miłości po ślunsku

  Ruszają zdjęcia do nowej komedii romantycznej. Tym razem po ślunsku.

Zdjęcia na temat: zdjęcia jolanty