• Informacje na temat:

  zdjęcia jurorów

Artykuły na temat: zdjęcia jurorów
 • "Taniec z Gwiazdami": Mamy zdjęcia z ekskluzywnej sesji wszystkich uczestników najnowszej edycji!

  Już w najbliższy piątek 11 września w Polsacie zobaczymy pierwszy odcinek jesiennej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w którym pojawi się 11 nowych ponoć gwiazd. Mamy dla Was zdjęcia wszystkich par pochodzące z ekskluzywnej sesji promującej show. Kto z tego grona zdobędzie serca jurorów i publiczności i sięgnie po Kryształową Kulę? Macie swoich faworytów?

 • "Must Be The Music": "Adasiu, zauważyłeś, jak Ela wyładniała"?

  Adam Sztaba wygrzebał zdjęcia z pierwszej edycji "Must Be The Music". Juror był zdumiony!

 • Ups! Simon Cowell zaliczył wpadkę podczas pozowania do zdjęć!

  Simon Cowell (59 l.) swojego ostatniego wyjścia na imprezę nie będzie wspominał zbyt dobrze, a wszystko przez wpadkę, jaka mu się przydarzyła. Juror brytyjskiego "Idola" niczego nieświadomy pozował bowiem do zdjęć z rozpiętym rozporkiem. Jak można się było domyślić, zdjęcia od razu wylądowały w sieci. Ciekawe, jaką miał minę, gdy je zobaczył...

 • "Taniec z Gwiazdami": Kamila Szczawińska już nie zatańczy [4. odcinek]

  Kamila Szczawińska i Robert Kochanek odpadli w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie - zarówno według widzów, jak i jurorów - byli tym razem Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Nie obyło się bez małego skandalu - Ewa Kasprzyk spoliczkowała Andrzeja Grabowskiego.

 • Paulla rozwodzi się? Przyłapana została na czułościach ze znanym jurorem!

  Jeszcze do niedawna 35-latka deklarowała, że nie widzi świata poza swoim mężem, modelem Rafałem Wojtysiakiem. Co więcej, wydawało się, że ciężka choroba celebrytki, guz na jelitach, dodatkowo scementowała uczucie. Niestety, zdjęcia, które publikuje "Twoje Imperium", świadczą o tym, że małżeństwo Ignasiak być może przeszło już do historii. Podczas spotkania z Adamem Jaworskim, jurorem "Twoja...

 • "The Voice of Poland": Robert Gawliński odpowiada

  Jeden po drugim wokaliści przymierzani do roli jurorów "The Voice of Poland" dementują pogłoski o swoim udziale w tym programie.

 • ...i jurorów. Zwyciężczyni mogła więc być tylko jedna. W nagrodę Natalka otrzymała statuetkę oraz 15 tysięcy złotych, które postanowiła przeznaczyć na wymarzone wakacje. Wraz z rodzicami Paździor poleciała na Dominikanę. Na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciami z tej wymarzonej podróży!

 • Cannes 2015: Del Toro musi kupić garnitur, Gyllenhaal przywieźć mamie plakat

  68. edycja festiwalu filmowego w Cannes - najważniejszej imprezy kina autorskiego na świecie - rozpoczęła się, jak przed rokiem, dwoma, trzema, od wielkich nadziei i jeszcze większych oczekiwań. Początek jest dobry. Nadzieja nie umarła, a oczekiwania zostały przynajmniej częściowo zaspokojone. Wprost z Cannes dla Interii pisze Artur Zaborski.

 • Wraz z wydaniem płyty "Modern rocking" wizerunek gwiazdy dość mocno ewoluował. Aga zaczęła śpiewać popowe kawałki, zasiadła w fotelu jurora "Mam talent" i wyraźnie złagodniała. W pewnym momencie fani zaczęli alarmować, że ich ukochana piosenkarka przesadza z odchudzaniem. I rzeczywiście na zdjęciach Aga prezentowała się coraz szczuplej, co oczywiście zaraz wywołało lawinę spekulacji na temat jej...

 • Anna Dymna: Czekam na ten dzień cały rok

  Anna Dymna - wybitna aktorka filmowa i teatralna oraz pomysłodawczyni Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, którego finał zobaczymy 13 i 14 czerwca w TVP 2 - opowiada o tym, czego uczą nas niepełnosprawni.

Wideo na temat: zdjęcia jurorów