• Informacje na temat:

  zdjęcia klonów

Artykuły na temat: zdjęcia klonów
 • "Orphan Black": Początek zdjęć do finałowego sezonu

  ...12 października ruszyły zdjęcia na planie piątego sezonu "Orphan Black".

 • "Atak klonów": Nowa linia zabawek

  Rozpoczyna się zakrojona na szeroką skalę akcja promocyjna najnowszego filmu Georga Lucasa, długo oczekiwanego obrazu "Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów" . Na oficjalnej stronie filmu pojawiły się zdjęcia reklamujące nową linię zabawek i gier, związanych z kolejną częścią "Gwiezdnych wojen" .

 • Od kilku miesięcy Doda pojawiała się na imprezach w towarzystwie Marty, która wygląda jak klon Siwiec. Dziewczyna biegała za nią z jej torebkami i innymi rzeczami, które mogłyby przeszkadzać w pozowaniu na ściankach. W nagrodę Marta mogła sobie robić z Rabczewską selfie, na których lizała swoją pracodawczynię. Coś w ich relacjach musiało się jednak popsuć, bo Doda postanowiła zwolnić ją z pełnienia tych jakże ważkich obowiązków. Czy to oznacza, że Marta nie wrzuci już na Instagrama kolejnych...

 • "Epizod III": Dodatkowe zdjęcia

  Kilka dni temu George Lucas pokazał zaufanym pracownikom i przyjaciołom "surową" wersję swego niecierpliwie oczekiwanego filmu, kolejnej kontynuacji "gwiezdnej sagi" . W "Epizodzie III" wciąż dużo jest niedokończonych scen, dlatego na sierpień zaplanowano realizację dodatkowych zdjęć.

 • Monika Pietrasińska: Jestem w ciąży i ważę 80 kilo!

  Monika Pietrasińska (25 l.) pochwaliła się zdjęciem z nowej sesji zdjęciowej, czym wywołała lawinę komentarzy!

 • "Epizod III": Zdjęcia ruszą w czerwcu 2003

  Film "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" wchodzi na ekrany światowych kin w czwartek, 16 maja, a już zaplanowano termin rozpoczęcia zdjęć do kolejnej części gwiezdnej sagi - "Epizodu III". Produkcja rozpocznie się w czerwcu 2003 roku, w Sydney.

 • Paulina Krupińska pokazała syna. I przyznała, że chłopczyk zachorował na ospę

  Paulina Krupińska dozuje informacje o życiu prywatnym, ale od czasu do czasu wypowiada się o swoim mężu Sebastianie oraz o dzieciach. Para ma 3,5-letnią córkę Antosię i niespełna 2-letniego syna Jędrka. Na profilu na Instagramie celebrytka raz na jakiś czas chwali się zdjęciami lub nagraniami z dziećmi. Z jednego z filmików z jej córką dowiadujemy się, że dziewczynka... "nie chce chodzić do...

 • "Epizod III": Zdjęcia coraz bliżej

  Scenograf Gavin Bocquet, odpowiedzialny za dekoracje do filmu "Epizod III", opowiedział niedawno w wywiadzie o postępach prac nad najnowszą produkcją George'a Lucasa. Chronologicznie trzecia część "Gwiezdnych wojen" jest na razie w fazie przedprodukcji, lecz część ekipy już realizuje swoje zadania. Zdjęcia rozpoczną się w połowie 2003 roku.

 • "Orphan Black" powraca z 3. sezonem

  ...przeżyć. W postać Sary Manning (oraz jej klonów) wciela się Tatiana Maslany znana widzom z filmu "I że cię nie opuszczę". W obsadzie serialu znaleźli się także Jordan Gavaris, Dylan Bruce, Kevin Hanchard(...) zapowiadają, że wyjaśni się kilka tajemnic z zeszłego sezonu.     Zdjęcia do 3. serii ruszyły we wrześniu, a przewidywana data premiery to wiosna 2015.

 • Ryan Gosling samobójcą

  Ryan Gosling ( "Fanatyk" , "Śmiertelna wyliczanka" ) zagra najprawdopodobniej u boku Ewana McGregora ( "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" ) i Naomi Watts ( "The Ring" ) w filmie "Stay". Młody aktor wcielić się ma w studenta, który zamierza popełnić samobójstwo. Zdjęcia do projektu mają rozpocząć się w październiku.

Wideo na temat: zdjęcia klonów
 • Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, sezon 2

  "Gwiezdne wojny" to międzynarodowy fenomen, którego popularność nie maleje od kilkudziesięciu lat, a coraz to nowe pokolenia ulegają fascynacji wyjątkowym uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa. Galapagos Films przedstawia wydanie DVD drugiego sezonu serialu "Gwiezdne wojny: Wojny Klonów". 22 odcinki serialu dostępne będą w pojedynczych wydaniach DVD (4 płyty) oraz w 5-płytowym pakiecie kolekcjonerskim pełnym kosmicznych dodatków.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.