• Informacje na temat:

  zdjęcia kobiet w bikini

Artykuły na temat: zdjęcia kobiet w bikini
 • Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" zachwyca swoją metamorfozą! Zdjęcie w bikini zrobiło furorę!

  Agnieszka Kotońska (43 l.) zmieniła się nie do poznania. Na zdjęciach z wakacji wygląda fenomenalnie...

 • Helen Mirren ma dublerkę młodszą o 39 lat

  Mimo 69 lat brytyjska aktorka Helen Mirren wygląda tak kwitnąco, że na planie jej nowego filmu "Eye in the Sky" wspomaga ją młodsza aż o 39 lat dublerka!

 • Olga Kalicka po ciąży pokazuje ciało w bikini!

  Olga Kalicka (25 l.) tak, jak wiele innych gwiazd, wypoczywa na wakacjach. Aktorka wrzuciła do sieci swoje zdjęcie w bikini, a fani rozpłynęli się z zachwytu. Zobacz, jak prezentuje się gwiazda, pół roku po porodzie!

 • Brigitte Bardot skończyła 80 lat

  Francuska aktorka Brigitte Bardot w niedzielę, 28 sierpnia, skończyła 80 lat. Symbolem seksu stała się w latach 50. i 60., a po wycofaniu z branży filmowej - została działaczką ochrony praw zwierząt. W ostatnich latach krytykuje muzułmanów.

 • Joanna Koroniewska w bikini na nadbałtyckiej plaży! Odważne zdjęcia

  Joanna Koroniewska wraz z rodziną i przyjaciółmi wypoczywa nad polskim morzem. Aktorka postanowiła podzielić się zdjęciami z wakacyjnego wypoczynku i opublikowała gorące zdjęcia z sesji na plaży!

 • ...w bikini! Mimo swojego wieku, dziennikarka może pochwalić się nienaganną figurą, czym zachwyciła swoich fanów. Niektórzy nawet twierdzą, że staje się inspiracją dla wielu kobiet w Polsce. Sama Monika(...) podczas wywiadów z posłami, a rozmówcy nierzadko obawiają się konfrontacji z nią. Ale Monika już nieraz pokazała swoje inne oblicze: szalonej, wyluzowanej i spontanicznej kobiety. Swoimi...

 • Katarzyna Glinka na wakacjach. Aktorka wrzuciła do sieci zdjęcia w bikini!

  Katarzyna Glinka (42 l.) wspólnie z narzeczonym wybrała się na krótkie wakacje. Zdjęcia z wypoczynku szybko pojawiły się w sieci i od razu zostały dostrzeżone przez internautów.

 • Gwiazdy na zdjęciach z rajskich urlopów

  ...razem udała się na wakacje. Przepiękne zdjęcia z urokliwych miejsc nie pozostawiały jednak złudzeń, że to prawdziwy raj. Niedługo później wyszło na jaw, że aktorka jest na Bahamach.  Wiadome jest(...) dzieci tak szybko rosną" Jednak prawdziwą furorę zrobiło zdjęcie Kożuchowskiej w wodzie, w samym bikini! Jedni fani byli zachwyceni, inni bardziej złośliwi, ale jedno jest pewne, figura Małgosi...

 • Kaja Paschalska chwali się wakacjami! Co za skąpe bikini!

  Kaja Paschalska (33 l.) ostatnio zapowiadała swój wielki powrót do śpiewania, ale przed tym wyzwaniem postanowiła nieco odpocząć. Gwiazdka właśnie pochwaliła się zdjęciami z egzotycznych wakacji i kusi gorącymi fotkami w bikini!

 • Ola Ciupa zaliczyła wpadkę w bikini! Przeoczyła to?!

  Ola Ciupa (27 l.) zasłynęła z roli Słowianki w teledyskach Donatana (33 l.). Swoich fanów wciąż nie przestaje zaskakiwać gorącymi zdjęciami, ale tym razem jednak internauci nie byli zachwyceni.

Wideo na temat: zdjęcia kobiet w bikini
 • Kate Rozz nie może uciec od show-biznesu. To zbyt trudne!

  . Niedawno udzieliła pierwszego od dawna wywiadu, w którym pospieszyła z wytłumaczeniem: „Mam swoją firmę, która robi bikini” – powiedziała. Pochwaliła się też tym, że „w życiu robiła tak wiele rzeczy”, a jedną z nich była gra w teatrze w Nowym Jorku. Oprócz tego przy okazji wizyt w Polsce opiekuje się domem dziecka w Białymstoku oraz raz na jakiś czas bywa na różnych eventach. Kobieta tłumaczy