• Informacje na temat:

  zdjęcia kociaków

Artykuły na temat: zdjęcia kociaków
 • Tajemnica tego zdjęcia Kory wyszła na jaw dopiero teraz

  Jaką tajemnicę kryje zdjęcie Kory (†67 l.) sprzed lat? W 1974 roku znany krakowski fotograf zaproponował jej sesję... Dopiero teraz, po śmierci wokalistki, szczegóły sprawy wychodzą na jaw.

 • Piotr Skarga po emisji serialu "W labiryncie" musiał wyjechać z Polski

  Piotr Skarga (68 l.) rozpoznawalność zawdzięcza serialowi Pawła Karpińskiego "W labiryncie", pierwszej polskiej telenoweli emitowanej na przełomie lat 80. i 90. Niestety, okres po zakończeniu zdjęć aktor nie wspomina najlepiej...

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  .... Podobno negocjacje w tej sprawie wciąż trwają, ale dotyczą już tylko tego, w jaki sposób na zdjęciach pokazane zostanie ciało aktorki - tak, by nie wypadła na nich wulgarnie, a po prostu pięknie(...), czyli Rebeka Stein z "Komisarza Aleksa": - Na zdjęciach w "Playboyu" pokazałam, że nie trzeba się do końca rozebrać, by stworzyć pewien nastrój zmysłowości, coś zasugerować. Kobieta w eleganckiej...

 • Dramat Muchy trwa

  31-letnia aktorka wciąż nie może się pogodzić ze śmiercią swojego ukochanego kota, który - jak w niedzielę 5 sierpnia napisała na swoim blogu - został otruty.

 • Ucieczka z szufladki

  ...kin trafi we wrześniu. Wtedy mają się też rozpocząć zdjęcia do thrillera "The Mourning Portrait", w którym Miller zagra, jeśli… wróci do swojej poprzedniej wagi. Musi zrzucić 15 kilogramów i już...

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • Jest spełnieniem męskich marzeń

  Jest uwodzicielką, pożeraczką męskich serc. Żołnierze piechoty tracą dla niej głowę, amerykańscy gangsterzy cohones, a chłopców z ferajny zamienia w zwykłych frajerów. Oto Ava Lord, tytułowa bohaterka "Sin City: Damulki wartej grzechu". Wcielająca się w seksowną femme fatale Eva Green, odkrywa kulisy powstawania jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji dekady!

 • Joanna Pacuła ("Barwy ochronne") 2 stycznia kończy pięćdziesiąt lat! Aktorka nadal wygląda młodo i ma rewelacyjną figurę, ale jak stwierdza, coraz częściej w filmach gra role matek.

Wideo na temat: zdjęcia kociaków
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...