• Informacje na temat:

  zdjęcia koleżanek

Artykuły na temat: zdjęcia koleżanek
 • Zoë Kravitz wzięła ślub! Jej koleżanka z planu pokazała urocze zdjęcie

  30-letnia aktorka i jej ukochany, Karl Glusman, pobrali się w miniony weekend. Chociaż ceremonia była kameralna, to nie zabrakło na niej wielkich gwiazd Hollywood.

 • Wojciech Wysocki: Gdybym zdjął spodnie...

  - Najczęściej jest tak, że mediów nie interesuje moje rozprawianie o moralności. Natomiast co innego stałoby się, gdybym zdjął spodnie i paradował w gaciach po mieście. Skandal gotowy i wtedy wszyscy by chętnie o mnie mówili i pisali. A tak? Kogo ma interesować to, co ja myślę? - Wojciech Wysocki dał się mimo to namówić na rozmowę o małżeńskiej wierności.

 • Maja Bohosiewicz ostrzega Polki. To zdjęcie obnaża prawdę

  Siostra Soni Bohosiewicz przez ostatnie dni bawiła w Izraelu, cały swój pobyt relacjonując w mediach społecznościowych. Na swój profil celebrytka wrzucała wyretuszowane i pozowane zdjęcia, na(...) ustami. Widok ten rozbawił wiele jej koleżanek ze ścianek, które zaczęły lajkować zdjęcie, słać serduszka i zanosić się śmiechem, przy okazji chwaląc za dystans. Pod zdjęciem Bohosiewicz dała pewną...

 • Anna Wendzikowska nie pokazuje twarzy swojej córki

  Nie chcę doprowadzić do patologicznego zainteresowania moją córką - mówi Anna Wendzikowska. Nie wyklucza jednak, że wkrótce pokaże małą Kornelię publicznie, by zaspokoić ciekawość mediów. Na razie jednak oszczędnie publikuje rodzinne zdjęcia na Facebooku, nigdy nie pokazując twarzy dziewczynki.

 • Aleksandra Nieśpielak pokazała śmiałe zdjęcia!

  Aktorka, podobnie jak wiele jej koleżanek i kolegów z show-biznesu, prowadzi otwarty profil na Instagramie, na którym dominują zdjęcia jej samej. Dotąd jednak żadna z fotek zamieszczonych przez nią(...) profil dopytywali, czy to w ogóle ona! Inni z kolei chwalili, że zdobyła się na odwagę i opublikowała tak śmiałe zdjęcia. Co o nich sądzicie? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Lidia Popiel: W służbie piękna

  Niegdyś modelka, od lat po drugiej stronie obiektywu. Uczy też robić zdjęcia innych.

 • Candice Swanepoel pokazała zdjęcia z sesji ciążowej!

  Gwiazda wybiegów, w przeciwieństwie do swoich koleżanek z show-biznesu, nie kryje się z faktem, że wkrótce urodzi dziecko. Przeciwnie! Zamiast chodzić w obszernych ubraniach ukrywających brzuch, chętnie publikuje w sieci zdjęcia w bieliźnie. Niedawno Candice Swanepoel zrobiła sobie sesję zdjęciową. Modelka na zdjęciach więcej odkrywa niż zakrywa, a jej fani są zachwyceni, że dzieli się z nimi...

 • Emma Watson kolejną ofiarą hakera?

  Po sobotnim wystąpieniu przed Zgromadzeniem Generalnym ONZ aktorka Emma Watson została ostrzeżona, że może być kolejną ofiarą hakera umieszczającego w sieci nagie zdjęcia celebrytek.

 • Walka o życie Jacka Rozenka trwa! Jest komentarz koleżanki z produkcji!

  Dwa miesiące temu media zszokowała wiadomość na temat zdrowia Jacka Rozenka (50 l.) Aktor doznał poważnego udaru mózgu i jego życie było zagrożone. Teraz do sieci trafiły zdjęcia aktora. Zobacz, w jakiej jest formie!

 • Antoni Pawlicki na Karaibach

  Lada moment kończy zdjęcia do kolejnego sezonu "Komisarza Aleksa" i wybiera się w egzotyczny rejs po Karaibach. Antoni Pawlicki w przerwie między ujęciami wyznał, co robił w Hollywood, jak radzi sobie z zainteresowaniem paparazzi oraz czym zaskoczy nas w nowym serialu... psychologicznym.

Zdjęcia na temat: zdjęcia koleżanek
Wideo na temat: zdjęcia koleżanek
 • Agnieszka Hyży: Super, że rodzina Polsatu się powiększa!

  macierzyństwo całkowicie pochłania jej redakcyjną koleżankę. Twierdzi, że w przerwach zdjęć do programu wymieniają się zdjęciami swoich dzieci. "Myślę, że ona to tak jeszcze nie powróciła z tego urlopu(...) rzecz to była: „pokazuj zdjęcia”, więc stałyśmy na korytarzu i wymieniałyśmy się fotkami, więc super, rodzina Polsatu się powiększa" - mówi Agencji Informacyjnej Newseria Lifestyle celebrytka.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1764.

  Ernest odbiera ojca ze szpitala psychiatrycznego. W powrocie do normalnego funkcjonowania pomaga Chowańskiemu również Zosia. Kinga proponuje Milewiczowi zarobkowy wspólny wyjazd na letnie kolonie, ale zazdrosna Angela kategorycznie nie zgadza się, żeby Robert spędzał czas z koleżanką z pracy. Magda zwierza się siostrze z kłopotów małżeńskich spowodowanych problemami z zajściem w ciążę. Natalia zdaje się być poruszona tematem Sebastiana. W domu Kowalski przymierza się do wyjawienia czegoś...

 • "M jak miłość": Odcinek 1247.

  Zdenerwowana Olga prosi Piotrka, by towarzyszył jej w szkole, w której ma się odbyć rozdanie świadectw maturalnych. Dziewczyna nadal jest przekonana, że oblała. Okazuje się jednak, iż zdała wszystkie egzaminy i to z bardzo dobrym wynikiem. Podekscytowana Górecka rzuca się Zduńskiemu na szyję i... składa na jego ustach namiętny pocałunek. Jedna z jej koleżanek uwiecznia ten moment komórką, a Olga