• Informacje na temat:

  zdjęcia kosmosu

Artykuły na temat: zdjęcia kosmosu
 • Wydała tysiące dolarów na nogi

  Jeszcze dwa tygodnie temu nogi Britney Spears (28 l.) przypominały dwie parówki, a jej cellulit był chyba widoczny już z kosmosu. A dziś jej nóżki są gładkie, smukłe i jędrne! Jak to możliwe?

 • "Kosmos": Andrzej Żuławski kręci nowy film

  Andrzej Żuławski kręci film oparty na powieści Witolda Gombrowicza "Kosmos". Większość scen została zrealizowana w podlizbońskiej Sintrze.

 • Przyjaciółka Bieniuka reklamuje kosmetyki. Już są pierwsze klientki!

  ...internautki, dla których reklamowane przez kobietę kosmetyki są stanowczo za drogie. "Ceny peelingów lekko z kosmosu" - napisała jedna  z nich. Was też Martyna za pośrednictwem takiego zdjęcia...

 • "Björk: Biophilia Live" : Muzyczny kosmos

  Ósmy album w dorobku islandzkiej wokalistki Björk, wydana w 2011 roku "Biophilia", był początkiem najbardziej imponującego multimedialnego projektu w historii muzyki popularnej. Filmowy zapis finałowego występu trwającej niemal trzy lata trasy koncertowej jest zaś genialnym zwieńczeniem całego przedsięwzięcia.

 • Kinga Rusin pochwaliła się fotką z wakacji! Co za ciało!

  Kinga Rusin (48 l.) od lat regularnie dba o formę i jej ciało wygląda lepiej niż niejednej nastolatki. W tym roku wydaje się, że jeszcze częściej bywała na siłowni. Gwiazda właśnie pochwaliła się efektami ciężkiej pracy.

 • Recenzja Hades "Czasoprzestrzeń": Kosmos osiedla

  Jako raper jesteś tyle wart ile twój ostatni producent. Tam gdzie prosta forma i prosty przekaz potrafią Hadesa aż nadto ograniczyć, tam Emade rozwija skrzydła. "Czasoprzestrzeń" się broni.

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Nie żyje operator Włodzimierz Głodek

  Włodzimierz Głodek był autorem zdjęć do ponad 60 filmów i seriali. Urodził się w Sochaczewie 23 lipca 1954 roku. W 1978 roku ukończył studia na Wydziale Operatorskim łódzkiej Filmówki. W jego dorobku były m.in. filmy "Podróże Pana Kleksa", "Pan Kleks w kosmosie", "Człowiek z...", "Goodbye Rockefeller", "Oczy niebieskie" i "Spona". Miał na swym koncie również zdjęcia do takich seriali, jak "Kasia...

 • "Jupiter: Intronizacja": Kosmos twórców "Matrixa"

  Superprodukcja "Jupiter: Intronizacja" w reżyserii Lany i Andy'ego Wachowskich z głównymi rolami Channinga Tatuma i Mili Kunis trafia dziś na płyty Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Kaja Paschalska pochwaliła się idealną sylwetką!

  Kaja Paschalska (30 l.) opublikowała fotkę z plaży. Fani nie mogą wyjść z podziwu!

 • "Grawitacja": Premiera w HBO

  Film "Grawitacja", który w 2014 roku otrzymał aż siedem Oscarów, będzie można w najbliższą niedzielę, 4 stycznia, obejrzeć w HBO. To telewizyjna premiera tej wyjątkowej produkcji, którą wyreżyserował Alfonso Cuaron ("Harry Potter i Więzień Azkabanu", "Ludzkie dzieci", "Wielkie nadzieje").

Dyskusje na temat: zdjęcia kosmosu
 • Re: "Czarnobyl": Skandaliczne zdjęcia na miejscu katastrofy?

  Z natury. Z minerałów, pierwiastków, z Kosmosu.

 • Re: "Pierwsza miłość": Wstydźmy się za te lata

  Staram się, naprawdę staram się zrozumieć twoja wypowiedz, ale widać, że twoja inteligencja wychodzi poza granice naszego kosmosu i nijak nie jestem w stanie tego ogarnąć jak te zdjęcia mogą mieć coś wspólnego z rzekomym niszczeniem konstytucji przez PiS . Ach może ty jesteś tym f.utem z kartką konstytucją podczas meczu siatkarskiego PL vs USA....bo ten też pomylił sport z polityką....miał iść do