• Informacje na temat:

  zdjęcia księżnej diany

Artykuły na temat: zdjęcia księżnej diany
 • Co się dzieje z księżną Kate? Na najnowszych zdjęciach wygląda przeraźliwie chudo!

  Księżna Kate (36 l.) wróciła do pełnienia oficjalnych obowiązków po porodzie. Miłośnicy księżnej przecierali jednak oczy, gdy zobaczyli jej zdjęcia z bankietu w Pałacu Buckingham. Co się z nią dzieje?

 • Elton John już dziś w Krakowie!

  W środę, 5 listopada, w Kraków Arenie niezapomniany (miejmy nadzieję) show da Elton John - wybitny 67-letni brytyjski wokalista i pianista.

 • Powstanie nowy pomnik księżnej Diany. Gdzie zostanie umieszczony?

  Pomnik księżnej Diany, postawiony w siedzibie londyńskiego Harrodsa, wkrótce wróci do Mohammeda Al-Fayeda. W zamian nowy pomnik księżnej stanie w innym miejscu - tuż obok pałacu Kensington.

 • Film o śmierci Diany wzbudza kontrowersje

  Kontrowersje na festiwalu w Cannes wzbudziła projekcja filmu dokumentalnego "Unlawful Killing" na temat śmierci księżnej Diany. W dokumencie powtarzane są spiskowe sugestie, jakoby za tę śmierć mogły odpowiadać brytyjskie elity. Pokazane zostało ponadto zdjęcie umierającej księżnej.

 • Księżna Kate jak księżna Diana. Tylko spójrzcie na te sukienki!

  Księżna Kate (36 l.) w dyskretny sposób oddała hołd księżnej Dianie. Po wyjściu ze szpitala założyła podobną sukienkę, jak matka księcia Williama po urodzeniu Harry'ego. Sami spójrzcie na zdjęcia!

 • Śmierć Diany: Paparazzi uniewinnieni

  Paryski sąd apelacyjny uniewinnił we wtorek, 14 września, trzech fotografów, którzy zrobili zdjęcia księżnej Dianie i jej przyjacielowi w chwilę po tragicznym wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku.

 • Księżna Diana: Dzień ślubu był najgorszym dniem mojego życia

  Po dwóch dekadach od śmierci księżnej Diany (+36 l.) pojawiają się nowe, dotąd nieznane sekrety na temat jej życia. Ostatnio opublikowano kolejne filmy z udziałem księżnej, które rzucają nowe światło na jej życie u boku księcia Karola.

 • Naomi Watts jako księżna Diana

  Brytyjsko-australijska aktorka Naomi Watts wcieli się w rolę księżnej Diany, w najnowszej produkcji Olivera Hirschbiegela. W sieci można już zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu "Caught in Flight" w Chorwacji.

 • Gazeta ujawnia kulisy spotkania Meghan i Kate. Szokujące zachowanie księżnej Sussex!

  ...6 maja na świat przyszedł pierwszy potomek księcia Harry'ego. Następnego dnia pojawiły się pierwsze zdjęcia małego Archie'ego i ich rodziców. Pierwsza noworodka miała okazję poznać królowa Elżbieta. Na oficjalnym zdjęciu widać, że byli obecni także jej małżonek oraz siostra księżnej Diany oraz matka Meghan. Po paru dniach media szybko zauważyły, że minął tydzień, a nadal William i Kate nie...

 • Zagra księżną Dianę?

  Znana z "Drzewa życia" Jessica Chastain wcielić się w rolę księżnej Diany. Nad filmem poświęconym związkowi Lady Di z kardiologiem Hasnatem Khanem pracuje reżyser Oliver Hirschbiegel.

Zdjęcia na temat: zdjęcia księżnej diany
Wideo na temat: zdjęcia księżnej diany
 • Grace księżna Monako

  Opowieść o ikonie Hollywood - Grace Kelly (Nicole Kidman). W wieku 27 lat porzuca ona karierę aktorską, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film przedstawia jej związek z Rainierem III, a także spór księcia z Charles'em De Gaulle'em na temat prawa podatkowego i ocalenia Monako.

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.