• Informacje na temat:

  zdjęcia których się wstydzą

Artykuły na temat: zdjęcia których się wstydzą
 • Zosia Zborowska wściekła na swoje zdjęcia w internecie! Przyjaciółka ją wyśmiała!

  Zosia Zborowska (31 l.) słynie ze swoich zdecydowanych opinii na różne tematy. Nieustannie walczy z krzywdzeniem zwierząt i promuje wegański styl życia. Jednak niekiedy sposób wyrażania swojego zdania nie zawsze podoba się jej obserwatorom, a teraz okazało się, że nawet i jej bliskiej koleżance, Mai Bohosiewicz (28 l.).

 • Katarzyna Dowbor: Będą nowe remonty

  Katarzyna Dowbor opowiada o warunkach, które trzeba spełnić, by zakwalifikować się do "Naszego nowego domu". Dziennikarka zdradza też, jak wpływa na urzędników, by ci zdecydowali się pomóc potrzebującym.

 • Pierwsza dekada XXI wieku to okres specyficznej mody, muzyki, estetyki, a także, z dzisiejszego punktu widzenia, nietypowym sesji zdjęciowych. Znaleźliśmy dla was kilka przykładów zdjęć, których serialowe gwiazdy prawdopodobnie trochę się teraz wstydzą. Co o nich myślicie?

 • Gabriela Muskała: Rozwinąć skrzydła

  - Nasi bohaterowie nie noszą modnych, markowych ciuchów, nie mają wymyślnych fryzur, makijażu. Są zwyczajni, z krwi i kości. Dlatego czujemy się w tych rolach prawdziwie - mówi aktorka o postaciach z serialu "Głęboka woda".

 • Radek Pestka znowu szokuje! Pokazał kontrowersyjne zdjęcie!

  Radek Pestka (22 l.) już niejednokrotnie zaskoczył media, publikując zdjęcia w mediach społecznościowych i tak też było tym razem. Celebryta już nie chce ukrywać swojej miłości i pokazał pewne zdjęcie, które wywołało niemałe emocje u jego fanów.

 • Oscar z domowego komputera

  Andrzej Celiński, reżyser filmu "The Children of Leningradsky", nominowanego w tym roku do Oscara w kategorii krótkiego dokumentu, zrealizował go z własnych środków i z ekipą liczącą kilka osób. "Niesamowite, że film, który robiłem na domowym komputerze, nominowano do najważniejszej nagrody filmowej" - powiedział Celiński w czwartek, 3 lutego. Reżyser wrócił właśnie z USA do Polski.

 • Tego wstydzą się gwiazdy

  Macieja Wojtyszko bukiet róż, postanowiłam się nim zakryć. Na zdjęciach z premiery na pierwszym planie są kwiaty, a obok nich kawałek mnie. Andrzej Deskur: Miałem wystąpić w krakowskim radiu(...)Iwona Węgrowska: Kiedy po raz pierwszy się umówiłam na randkę, bardzo się stresowałam. Nie wiedziałam, co zrobić z rękami. Okropne uczucie - pamiętam je do dnia dzisiejszego. W trakcie tego...

 • Kinga Duda: Ważą się losy prezydenckiej córki!

  Kinga Duda (20 l.) po rozstaniu z chłopakiem w stolicy Małopolski czuje się bardzo osamotniona.

 • Agnieszka Radwańska: Ślubu udzieli jej znany duchowny!

  Chciała utrzymać to w tajemnicy do końca, ale się nie udało. Agnieszka Radwańska (27 l.) wychodzi za mąż, a pobłogosławi jej zaprzyjaźniony, bardzo znany duchowny!

 • Serialowy przewodnik

  Sprawdź, co w tym tygodniu wydarzy się w serialach!

Wideo na temat: zdjęcia których się wstydzą
 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

 • Człowiek, który gapił się na kozy

  Bob Wilton (Ewan McGregor) jest dziennikarzem poszukującym ciekawego tematu do nowego reportażu. Przypadkowo poznany Lyn Cassady (George Clooney) opowiada mu historię, w którą aż trudno uwierzyć. Twierdzi, że jest członkiem eksperymentalnej jednostki wojskowej New Earth Army, która ma zmienić sposób prowadzenia wojny, wykorzystując paranormalne zdolności żołnierzy. Niestety zaginął założyciel jednostki Bill Django (Jeff Bridges) i Cassady musi go odnaleźć. Reporter, licząc na zdobycie...