• Informacje na temat:

  zdjęcia których wstydzić

Artykuły na temat: zdjęcia których wstydzić
 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska pozowała do zdjęć bez ubrania!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Chowańska z "Barw szczęścia", jest jedną z niewielu polskich gwiazd, których do niedawna żadnemu z pism dla panów nie udało się namówić na rozbieraną sesję... Wkrótce jednak zobaczymy aktorkę w pełnej krasie na łamach jednego z magazynów!

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Edyta Olszówka: Świat zwariował. Wstydzimy się normalności, zwyczajności!

  ...sobie ze spadkiem życiowej formy? E.O.: - Pracując. Ale są też takie momenty, w których muszę uciec. I tu z pomocą przychodzą podróże, które kocham. I to nawet podróże w pojedynkę? E.O.: - Nie...

 • Jennifer Lawrence przerywa milczenie. To "przestępstwo seksualne"!

  Jennifer Lawrence w pierwszym wywiadzie po aferze z nagimi zdjęciami nazwała proceder umieszczania w internecie prywatnych fotografii celebrytów "przestępstwem seksualnym". Aktorka jest gwiazdą najnowszego numeru magazynu "Vanity Fair".

 • Maciej Musiał wstydzi się starszej ukochanej?

  Jak donosi "Fakt", Maciej Musiał (19 l.) nie jest do końca zachwycony, że media dowiedziały się o jego romansie z 29-letnią Agnieszką Więdłochą!

 • Katarzyna Warnke: Atut seksapilu

  Niedawno Katarzyna Warnke zamieściła na jednym z portali społecznościowych seksowne zdjęcie, na którym pojawia się jedynie w kostiumie kąpielowym. Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" porównała aktorkę do Scarlett Johansson i zapytała, czy jest świadoma swojego seksapilu.

 • Candice Swanepoel pokazała wymowne zdjęcie!

  .... W podpisie do zdjęcia wyjaśnia, że karmienie piersią to zupełnie naturalna sprawa i skoro w telewizji możemy oglądać sceny przemocy czy seksu to dlaczego miałby kogoś razić widok matki karmiącej dziecko...

 • Nie płakałem po "X Factor"

  "Program 'X Factor' przechodzi do historii" - ujawnił na Facebooku Kuba Wojewódzki. Emisja kończy się zatem po czterech edycjach formatu, który mimo międzynarodowej renomy, w Polsce srodze rozczarował.

 • Anastacia (47 l.) zaskoczyła swoich fanów, publikując na Instagramie zdjęcie bez bielizny.

 • Doda o spotkaniu z Britney Spears: Wiem, jaki to stres

  Doda dopiero w dniu przylotu Britney Spears do Polski dowiedziała się, że będzie miała możliwość spotkania z gwiazdą, również prywatnie. Przed faktem bardzo się denerwowała i teraz wie już, jak czują się jej fani.

Zdjęcia na temat: zdjęcia których wstydzić
Dyskusje na temat: zdjęcia których wstydzić
 • Re: "Pierwsza miłość": Wstydźmy się za te lata

  I ciekawe których ze zdjęć powinni wstydzić się Ci aktorzy. To były normalne czasy i tak się ubierano. Również zdjęcia które pokazują hobby aktorów nie są niczym złym bo nie ma czego się wstydzić.

 • Re: "Pierwsza miłość": Wstydźmy się za te lata

  Wstydzić to powinny się portale, które publikują takie "sensacje". Każdy z nas ma w swoich zbiorach zdjęcia na których nie wygląda korzystnie. Współczuję osobom na świeczniku za którymi gęsiego podążają pseudo paparazzi i czekają tylko na zrobienie zdjęcia życia, jak np. Kaja Paschalska wdrapująca się na coś w 200(!) roku...