• Informacje na temat:

  zdjęcia lady

Artykuły na temat: zdjęcia lady
 • Lady Gaga ma nowego faceta!

  Lady Gaga (30 l.) pocieszyła się już po rozstaniu z Taylorem Kinneyem (35 l.)!

 • Antoni Pawlicki na Karaibach

  Lada moment kończy zdjęcia do kolejnego sezonu "Komisarza Aleksa" i wybiera się w egzotyczny rejs po Karaibach. Antoni Pawlicki w przerwie między ujęciami wyznał, co robił w Hollywood, jak radzi sobie z zainteresowaniem paparazzi oraz czym zaskoczy nas w nowym serialu... psychologicznym.

 • Wychudzona Lady Gaga na spacerze

  Lady Gaga (32 l.) wprawdzie nigdy nie miała większych problemów sylwetką, jednak były okresy, kiedy nieco przybierała na wadze. Patrząc na jej na najnowsze zdjęcia zrobione podczas spaceru nie sposób nie odnieść wrażenia, że ostatnio piosenkarka sporo schudła. Tak szczupłej bowiem jeszcze jej nie widzieliśmy. Wygląda korzystnie?

 • "Modelka": Mads Matthiesen kręci w Polsce

  Po swoim ciepło przyjętym przez krytykę debiucie "Misiaczek" (2012), duński reżyser Mads Matthiesen jest w trakcie zdjęć do kolejnego filmu - "Modelka".

 • Lady Gaga pokazała prywatne zdjęcia

  Lady Gaga (28 l.) rzadko mówi o swoich bardzo prywatnych sprawach i jeszcze rzadziej pokazuje prywatne zdjęcia. Tym razem zrobiła wyjątek.

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • Lady Victoria Hervey przesadziła z odchudzaniem?

  Brytyjska artystokratka Victoria Harvey (41 l.), jak przystało na modelkę, dba o sylwetkę. Czyżby jednak przesadziła z dietą? Patrząc na jej najnowsze zdjęcia z plaży można odnieść wrażenie, że chyba mało co jada... Powinna nieco przytyć?

 • Grażyna Szapołowska zaprasza na premierę odrestaurowanego cyfrowo "Medium"

  Polityka, miłość, zbrodnia, parapsychologia...Jeśli ingrediencje uda się sprawnie połączyć, czekają nas atrakcje nie lada - pisała 30 lat temu odwiedzająca plan filmowy dziennikarka "Filmu". O tym, że się udało, przekonać się będzie można już 3 listopada w warszawskim kinie Kultura, gdzie o godz. 20 odbędzie się uroczysta premiera zrekonstruowanego cyfrowo "Medium" (1985) Jacka Koprowicza.

 • Rozenek i Kaczoruk: Konflikt trwa! Tym razem zaatakowała Lady Małgonia!

  Konflikt między Małgorzatą Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) a Renatą Kaczoruk (30 l.) wciąż trwa! Tym razem to Lady Małgonia poniżyła młodszą koleżankę!

 • Video "Wszystko jedno": Dym z papierosów, rozbite szkło i piękne kobiety

  Dowodzona przez wokalistę Wojtka Łuszczykiewicza grupa Video zaprezentowała teledysk do utworu "Wszystko jedno".

Zdjęcia na temat: zdjęcia lady
Wideo na temat: zdjęcia lady
Dyskusje na temat: zdjęcia lady
 • Re: Ruszyły zdjęcia do drugiej serii

  mam nadzieję, że porozwiązują w II sezonie wszystkie poplątane sytuacje i III nie będzie, bo jak się serial ciągnie w nieskończoność, to scenarzyści wymyślają wątki na siłę i jest nie do oglądania

 • Re: Zamek Tenczyn. Tu realizowano serial...

  Witam Wszystkich. Odnośnie zdjęcia Zamku, mam, nadzieję, że to tego zamku ruiny wykorzystano w Filmiepod tytułem "Czarne chmury". Już może w czasie oglądania filmu a teraz na pewno pomarzyłem sobie(...) Helenę Vondrackovou ted' i w nieskończoność. And Let God Bless Great Lady Enya-Devi now and for ever, for neverending. Wednes_day-Mit_T_Wo(c)h_e 2011_07_27_19_21