• Informacje na temat:

  zdjęcia lindsay

Artykuły na temat: zdjęcia lindsay
 • Lindsay Lohan pokazała nagie zdjęcie!

  Lindsay Lohan (33 l.) pokazała się kompletnie nago!

 • Zmarł Mirosłav Ondricek, twórca zdjęć do "Amadeusza"

  Zmarł Mirosłav Ondricek, autor zdjęć do takich przebojów kinowych, jak "Amadeusz", "Hair", "Świat według Garpa", "Ragtime". Pochodzący z Czech operator miał 80 lat.

 • Napuchnięta twarz Lindsay Lohan. Co jej się stało?

  Nie jest tajemnicą, że Lindsay Lohan (32 l.) jest fanką poprawiania urody. Czyżby znów majstrowała z twarzą? Takie wrażenie można odnieść, patrząc na jej najnowsze zdjęcia i porównując je z fotką sprzed paru tygodni. Nie jesteśmy pewni jednak, czy wyszło jej to na dobre...

 • Elton John pracuje nad serialem dla HBO

  Brytyjski kompozytor, wokalista i pianista Elton John pracuje nad serialem dla HBO. Amerykański kanał zamówił pilotażowy odcinek. Zdjęcia rozpoczną się wiosną.

 • Lindsay Lohan (30 l.) przyzwyczaiła nas już do skandali, jakie co jakiś czas wywołuje. Jednak zdjęcia, które trafiły właśnie do mediów, przechodzą ludzkie pojęcie!

 • "K2. Dotknąć nieba": O dzieciach tragicznie zmarłych himalaistów

  W niedzielę 14 czerwca odbędzie się premiera filmu "K2. Dotknąć nieba" wyprodukowanego przez HBO Europe i Wajda Studio. Reżyserka i alpinistka Eliza Kubarska zabiera na wyprawę do podnóża K2 dzieci tragicznie zmarłych alpinistów. Bohaterowie próbują zmierzyć się z przeszłością, stawiając pytanie o cenę pasji, o to, co w życiu ważne.

 • Chirurg plastyczny demaskuje Lindsay Lohan!

  Wedle jednego ze specjalistów, Lindsay Lohan (32 l.) mocno eksperymentowała z twarzą…

 • Młodzi producenci na Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Młodzi producenci zrzeszeni w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych (KIPA) w wyraźny sposób zaznaczą swoją obecność na trwającym 55. Krakowskim Festiwalu Filmowym.

 • Lindsay Lohan zaręczona!

  Rosyjski miliarder oświadczył się Lindsay Lohan (29 l.)!

 • Lindsay Lohan poroniła

  Znana amerykańska skandalistka Lindsay Lohan wyznała, że kilka tygodni temu straciła dziecko. "Nikt tego nie wiedział, ale poroniłam" - mówiła z oczami pełnymi łez aktorka w ostatnim odcinku jej programu w The Oprah Winfrey Network.

Wideo na temat: zdjęcia lindsay
 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Cztery lwy

  Kilku młodych ludzi decyduje się na bezpośredni atak na dekadencki Zachód, ale są większym zagrożeniem dla siebie niż dla kogokolwiek innego w tej czarnej komedii ręki Chrisa Morrisa. Omar (Riz Ahmed) jest oddanym Muzułmaninem żyjącym w Wielkiej Brytanii, który zdecydował się na zorganizowanie terrorystycznej jednostki by sprowadzić jihad na kulturę, jaką uznaje za zdominowaną przez grzeszników i ignorantów. Jednakże nie nadaje się on na lidera, a zebrana przez niego grupa kolegów -...

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...

Dyskusje na temat: zdjęcia lindsay
 • Re: I dziś. Aktorka przyznała się do...

  a ta znów w serwecie - czy nie macie innego zdjęcia tej aktorki? poza tym nie rozumiem dlaczego znalazła się Ewa Kasprzyk w tym zestawieniu z potworami typu Hunter Tylo i Lindsay Lohan.