• Informacje na temat:

  zdjęcia małgosi

Artykuły na temat: zdjęcia małgosi
 • "M jak miłość": Koroniewska chce innej Małgosi!

  Joanna Koroniewska, czyli niezapomniana Małgosia Chodakowska z "M jak miłość" odpowiedziała na pytania fanów na Instagramie. Zdradziła m.in. że nie miałaby nic przeciwko, gdyby w rolę Gosi wcieliła się nowa aktorka...

 • Barbara Kurdej-Szatan: "M jak miłość" i dwa filmy

  Długo mówiło się, że będzie grać w "M jak miłość" rolę Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka. Zdradza też, dlaczego nie lubi oglądać siebie w serialu i co daje jej największą radość.

 • "Klan": Małgosia wróci do sekty?

  Beata (Magdalena Wójcik) z niepokojem odkryje, że Małgosia (Suzanna von Nathusius) wciąż nie może zapomnieć o sekcie, ze szponów której została wyrwana. Dziewczyna okłamie matkę, że z "Drogą Słońca" nic już jej nie łączy... Tymczasem ciągle będzie się spotykać z Adamem (Aleksander Sosiński)!

 • Magdalena Boczarska: To było wyzwanie

  Ekstremalne zdjęcia w torpedowni i kąpiel w lodowatym morzu. Magdalena Boczarska zdradza kulisy pracy na planie serialu "Zbrodnia".

 • Małgosia Rozenek-Majdan i jej niekończące się wakacje! Gdzie tym razem wypoczywa?

  Najpierw Indonezja, potem ekskluzywny ośrodek w Wysokiej Wsi, a teraz morze. Małgosia Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) wydaje fortunę w te wakacje!

 • "Ida" przed oscarową galą

  Agata Trzebuchowska dostała rolę po tym, jak zwrócono na nią uwagę w kawiarni; Łukasz Żal przejął funkcję autora zdjęć, gdy zachorował Ryszard Lenczewski. O kulisach realizacji "Idy" i planach związanych z oscarową galą opowiada producent filmu - Piotr Dzięcioł.

 • "M jak miłość": Małgosia Mostowiak pojawi się na pogrzebie Tomka?

  Fani "M jak miłość" od dawna zastanawiają się, czy Małgosia Mostowiak, w którą przez 13 lat wcielała się Joanna Koroniewska, kiedykolwiek jeszcze pojawi się w Grabinie. Zdradzamy, że na pogrzebie Tomka (Andrzej Młynarczyk) Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zauważy stojącą z boku blondynkę z zasłoniętą gęstą woalką twarzą... Rogowska będzie niemal pewna, że to jej najmłodsza siostra!

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

 • Małgosia Rozenek-Majdan ma co świętować! Pokazała zdjęcie z porodówki!

  ...końca w jej zapewnienia wierzyły rzekome koleżanki ze szkoły, które pokazały jej zdjęcie ze studniówki w 1988 roku, potwierdzające że Małgosia jest kilka lat starsza niż podaje.  Ta stwierdziła wówczas...

 • Romantyczne zaręczyny. Teraz dzieci?

  Małgorzata Rozenek ma powody, by z optymizmem patrzeć w przyszłość. W minione święta Radosław Majdan wręczył jej pierścionek i poprosił o rękę.

Zdjęcia na temat: zdjęcia małgosi
Wideo na temat: zdjęcia małgosi
 • Małgorzata i Radosław Majdan ujawnili, ile dostali za udział w "Azja Express"!

  honorarium, które otrzymali. Natomiast w październiku ruszają zdjęcia do drugiej edycji "Projekt Lady". Jak przyznała Małgorzata, swój udział zgłosiło wiele nowych dziewczyn. Nie chciała jednak zdradzić, która z uczestniczek poprzedniego sezonu została jej faworytką, aby reszta nie czuła się pokrzywdzona. "Osobowość Małgosi jest jak tęcza, odnajduje się we wszystkich kolorach i w każdej sytuacji życiowej

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

Dyskusje na temat: zdjęcia małgosi
 • Re: "Pensjonat nad rozlewiskiem": Dalszego ciągu nie będzie...

  A moim zdaniem skończyły się pomysły na serial, który ostatnio przerodził sie w kryminał. Jego walorami była dobra gra aktorów, piękna przyroda i zdjęcia , ciepły klimat smq idea Małgosi i jej wynurzeń - taka sobie- stąd spadek oglądalności.

 • Re: "Cisza nad rozlewiskiem": Wzruszający list Małgorzaty Braunek

  Do Małgosi. Droga Małgosiu. Chociaż nie znałyśmy się poza ekranem telewizora, ja wkrótce dołączę do Ciebie. Pewnie też bałas się tak jak i ja. Spoglądam za siebie i .. widzę życie które było pełne bólu, trosk , samotnosci. Nie ważne w kogo lub w co wierzymy. Ważne ze wierzymy i jesteśmy godni miana CZŁOWIEKA. O mnie nie ma kto walczyć . Może to i dobrze .. Z każdego zdjęcia uśmiechasz się . Ja

 • W naszej galerii znajdziecie zdjęcia...

  ŚWIETNA AKTORKA ŚWIETNA WOKALISTKA Z MAŁGOSI BARDZO JĄ LUBIĘ

 • Re: Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu "Świata według Kiepskich"

  nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, to może być koniec Małgosi

 • Re: "M jak miłość": ​Nowa twarz Małgosi Mostowiak? Nasze typy!

  nie znam żadnej ale ze zdjęcia najbardziej mi pasuje Aneta, miła symapatyczna i z nich wszystkich najładniejsza jest. Ta od Playa śmieszy i jest ok ale w roli moze być kiepska

 • Serialowy przewodnik

  Już innego zdjęcia nie mieliście! Jeszcze Małgosi tak zostanie, opamiętaj się kobito!

 • Re: Powiew wiosny... jesienią!

  Sama kreacja tragiczna.Miła dziewczyna z Małgosi ale mam jej już dość co za dużo to niezdrowo To po jaka cholerę ogladasz Jej zdjęcia i WOGÓLE " otwierasz" artukół dotyczacy Jej osoby?? Jesteś dewiantem?

 • Re: Raz z górki, raz pod górkę

  Nikt nie mówił, że serial będzie kopią książki. Ogólnie uważam, że druga część jest lepsza od pierwszej i czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Ogólnie wszyscy potrafią tylko narzekać :(. Ładne zdjęcia(...) ktoś chciał na to zwrócić uwagę??Więc trochę też pokory ze strony Pani Małgosi by się przydało w ocenie całego serialu.