• Informacje na temat:

  zdjęcia mariah

Artykuły na temat: zdjęcia mariah
 • Mariah Carey coraz chudsza!

  Od kiedy Mariah Carey schudła (47 l.), chętnie odsłania ciało i chwali się swoją sylwetką. Piosenkarka zamieściła ostatnio na Instagramie zdjęcia z imprezy, na którą wybrała się z dziećmi i byłym mężem. Szczególną uwagę zwraca jej bardzo szczupła talia, ściśnięta dodatkowo gorsetem. Zobaczcie, jak gwiazda wyglądała jeszcze rok temu i jak dużą metamorfozę przeszła!

 • Mariah Carey ofiarowała własnoręcznie podpisany mikrofon, płyty i zdjęcia z autografami oraz dwa miejsca w pierwszym rzędzie na swym koncercie na potrzeby aukcji, z której dochód przeznaczony będzie na wsparcie inicjatywy telewizji VH1, "Save The Music". Licytacja przeprowadzona zostanie przez internetową witrynę eBay.

 • Mariah Carey przesadziła z Photoshopem!

  Mariah Carey (46 l.) chyba nadal nie jest zadowolona ze swojego wyglądu…

 • Mariah Carey: "Mimi" później

  Album "The Emancipation Of Mimi" Mariah Carey ukaże się 11 kwietnia, a nie jak pierwotnie planowano na początku marca. O opóźnieniu premiery płyty zadecydowała wytwórnia piosenkarki, tłumacząc decyzję strategią promocyjną.

 • Mariah Carey nie żywi już urazy do męża!

  Mariah Carey (45 l.) i Nick Cannon (35 l.) dla dobra dzieci utrzymują przyjacielskie relacje.

 • Mariah Carey w pełnej krasie

  Mariah Carey, słynna amerykańska wokalistka pop, jest przerażona, że jej nagie zdjęcia mogą zostać opublikowane na całym świecie.

 • Mariah Carey oszukuje swoich fanów!?

  Mariah Carey (44 l.) za wszelką cenę chce być znów młoda. Opublikowała na Twiterze zdjęcie sprzed 17 lat, z podpisem sugerującym, że było zrobione niedawno.

 • Zapracowana Mariah Carey

  Mariah Carey, amerykańska wokalistka pop, wydaje się być ostatnio bardzo zapracowana. Trwają zdjęcia do jej pierwszego filmu "All That Glitters", a już otrzymała kolejną propozycję roli filmowej. Tym razem piosenkarka miałaby się wcielić w postać samej Kleopatry.

 • Mariah Carey coraz chudsza!

  Efekty diety Mariah Carey (48 l.) są coraz bardziej widoczne!

 • Mariah Carey paraliżuje Tokio

  Dziesięciotysięczny tłum zablokował we wtorek, 27 listopada, centrum Tokio. Byli to fani Mariah Carey, którzy dowiedzieli się, że artystka ma tam kręcić swój najnowszy wideoklip. Policja, w trosce o bezpieczeństwo, zmuszona została do zmiany lokalizacji miejsca, gdzie kręcono zdjęcia do utworu "The One". Carey udała się prosto do nowego miejsca, ale tam również czekało na nią kilka tysięcy fanów

Zdjęcia na temat: zdjęcia mariah
Wideo na temat: zdjęcia mariah
 • Hej, skarbie

  Zdobywca trzech nagród na festiwalu Sundance w 2009 roku, w tym nagrody Grand Prix i nagrody publiczności, "Hej, skarbie" Lee Danielsa to ekscytujący, szczery i pełen nadziei film o zdolności jednostki do przezwyciężania słabości. Osadzony w realiach roku 1987 opowiada historię Claireece "Precious" Jones (Gabourey Sidibe) - osamotnionej szesnastolatki, po raz drugi w ciąży z ciągle nieobecnym ojcem, wykorzystywanej przez okrutną matkę (Mo'Nique). Szkoła to istny świat chaosu, w którym...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.