• Informacje na temat:

  zdjęcia marysi

Artykuły na temat: zdjęcia marysi
 • "Pierwsza miłość": Więzienne życie Marysi

  Czarne chmury zebrały się nad Marysią! Po potrąceniu Materskiego, Majka będzie miała wyrzuty sumienia. Czy pójdzie do więzienia za zabicie człowieka?

 • Sobociński nagrodzony za zdjęcia do "Bogów"

  Piotr Sobociński Junior, doceniony za pracę przy filmie "Bogowie", otrzymał Nagrodę Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych (Polish Society of Cinematographers - PSC), które zrzesza operatorów.

 • "Pierwsza miłość": Michał oświadczy się Marysi!

  Marysia i Michał: Czy powiedzą sobie "tak"? Życie nigdy nie rozpieszczało Marysi (Aneta Zając). Kiedy wydaje się, że z Michałem (Wojciech Błach) wreszcie wpłynęli na spokojne wody, do akcji znów wkracza matka Krystiana (Patryk Pniewski) - Ewa (Ewa Gawryluk). Związek z "tą trzecią" za plecami nie jest łatwy. Marysia jednak daje szansę Michałowi na odbudowanie ich relacji. Podczas...

 • Przyznano tegoroczne Nagrody Filmowe im. Andrzeja Munka

  Sebastian Buttny za film "Heavy mental" otrzymał tegoroczną Nagrodę Filmową im. Andrzeja Munka za najlepszą reżyserię. Nagroda w kategorii najlepsze zdjęcia przypadła Michałowi Sobocińskiemu za zdjęcia do filmu "Kamczatka", który wyreżyserował Jerzy Kowynia.

 • "M jak miłość": Tajemnica rozwikłana! Marysia i Artur wezmą drugi ślub

  ...#marysiaiartur #zduńskairogowski. Na koniec zaś, ekipa serialu odkryła karty i podzieliła się kilkoma zdjęciami z serialowego ślubu: "Mnie się wydaje że to będzie ślub Marysi i Artura, bo(...)Zaczęło się od zdjęcia pierścionka i spekulacji, kto się zaręczy. "Wczoraj na planie 'M jak miłość'" pojawił się pierścionek.... taki zwyczajny i po prostu czy jednak coś więcej...?" - napisał...

 • Andrzej Seweryn i Krystyna Janda: Mistrz i uczennica

  Kochali się, ale zbyt wiele ich różniło, by mogło się udać.

 • Sokół i Marysia Starosta nie są już razem! On ma już nową!

  Ta informacja zelektryzowała świat polskiego hip-hopu! Po kilku latach związku Wojtek "Sokół" Sosnowski (39 l.) rozstał się z piosenkarką Marysią Starostą (35 l.)! Raper ma już nową dziewczynę!

 • Vision: Nowy zespół Tomka Luberta

  Po rozstaniu Mariusza Totoszki z grupą Volver, kompozytor i gitarzysta Tomek Lubert założył nowy zespół.

 • "M jak miłość": Małgorzata Pieńkowska nie zamierza zrezygnować z roli Marysi w „Emce”!

  To, że, czyli Marysia Rogowska z „M jak miłość”, przyjęła rolę w „Drugiej szansie”, nie oznacza, że zamierza pożegnać się z serialem, który dał jej ogromną popularność i z którym związana jest – z krótką przerwą - już od kilkunastu lat. - Nie odchodzę z „Emki”! - mówi aktorka.

 • Konkurs o Nagrodę im. Andrzeja Munka

  14 pełnometrażowych fabularnych debiutów zgłoszonych zostało do tegorocznej edycji konkursu o Nagrodę im. Andrzeja Munka, organizowanego przez Szkołę Filmową w Łodzi. W czwartek w kinie "filmówki" rozpoczną się pokazy konkursowe.

Zdjęcia na temat: zdjęcia marysi
Wideo na temat: zdjęcia marysi
 • "Wojenne dziewczyny": Zwiastun finału

  gestapowca. Marysia, szukając pracy w kawiarni Europejska, spotyka dawnego nauczyciela muzyki. Tymczasem kierowca Margarete, Herman, na rozkaz swojej pracodawczyni poszukuje Marysi. Witold, Irka i Marysia cieszą się ze szczęśliwego powrotu Ewki. Nie mogą jednak dłużej zostać w Warszawie, sytuacja staje się zbyt niebezpieczna. Witold organizuje ich transport na wieś. Margarete szantażuje Marysię

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1613.

  Opis Trwają poszukiwania Klary, nikt nie wie gdzie przebywa. Hubert zgłasza zaginięcie żony na policji. Wszyscy domownicy pomagają młodemu tacie w opiece nad Marysią. Natalia jest zrozpaczona tym, jak potraktował ją Oliwier. Magda stara się ją pocieszyć. Namawia siostrę na spacer z Maciejem Wilkiem. Angela i Kajtek wrzucają swoje wspólne zdjęcia na bloga z dopiskiem: od dziś nierozłączni. Oliwia

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

Dyskusje na temat: zdjęcia marysi