• Informacje na temat:

  zdjęcia matka magdy

Artykuły na temat: zdjęcia matka magdy
 • Magda Gessler: Tajemnica pewnego pierścionka!

  ..., którym obdarował ją ukochany, Magda Gessler zdradziła sama, kilka dni po publikacji zdjęcia.  "Jakiś czas temu skradziono mi pierścionek mojej mamy z akwamarynem, który nosiłam przez całe życie na(...) po ślubie Olga Borkowska z mężem, dziennikarzem Mirosławem Ikonowiczem oczekiwali pierwszego dziecka, Magdy właśnie, przyszłej mamie odnowiła się gruźlica. Lekarze zdecydowali o operacji oddzielenia...

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

 • Magda M.

  Jagoda ma już dość Bartka i prosi Waligórę, by znów był jej patronem. Ten jednak odmawia. Piotr wychodzi wzburzony z kancelarii Magdy. Nie zatrzymuje się...

 • "Nie rób scen": Magdalena Popławska w nowym serialu TVN-u

  Trwają zdjęcia do nowego serialu komediowego produkcji TVN - "Nie rób scen" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. W rolach głównych wystąpią Joanna Brodzik, Aleksandra Popławska, Monika Mariotti oraz Magdalena Popławska.

 • Magda M.

  Jagoda ma już dość Bartka i prosi Waligórę, by znów był jej patronem. Ten jednak odmawia. Piotr wychodzi wzburzony z kancelarii Magdy. Nie zatrzymuje się...

 • "Zbliżenia": Rzadkość w polskiej kinematografii

  Od 24 października w kinach w całej Polsce widzowie mogą zobaczyć "Zbliżenia" - nowy film Magdaleny Piekorz. Grający główne role Joanna Orleańska i Łukasz Simlat opowiadają o tej produkcji w rozmowie wideo. Podkreślają aspekty filmu, które w polskim kinie pojawiają się niezwykle rzadko.

 • Magda Gessler opublikowała zdjęcie córki w bieliźnie! Fani byli zmieszani!

  Magda Gessler (65 l.) kocha zaskakiwać. Od lat trzęsie kuchennym biznesem. Niejednokrotnie szokowała swoim wybuchowym zachowaniem, wymownymi gestami, jak rzucanie talerzami. Teraz zadziwiła swoich fanów w inny sposób, publikując niecodzienne zdjęcie swojej córki, Lary (30 l.)

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Lara Gessler (27 l.) 2 września poślubiła swojego partnera, Pawła. Ślub odbył się w "zagajniku" wsi Skarżyn, 70 km od Warszawy. Znana mama Magda Gessler (64 l.) zdjęciami z uroczystości pochwaliła się na Facebooku. "Oczy wilgotne mam do dziś" - napisała.

 • "Matka Królów" zrekonstruowana cyfrowo

  Dlaczego Franciszek Pieczka zbeształ sierżanta Ludowego Wojska Polskiego? Jak doszło do tego, że w stanie wojennym nie przerwano zdjęć do "Matki Królów"? Ile lat film Janusza Zaorskiego spędził jako "pułkownik" zanim trafił do kin w... jednej kopii? Premiera zrekonstruowanej cyfrowo "Matki Królów" odbyła się wczoraj w warszawskim kinie Kultura.

Dyskusje na temat: zdjęcia matka magdy