• Informacje na temat:

  zdjęcia modelek w ciąży

Artykuły na temat: zdjęcia modelek w ciąży
 • Hailey Bieber w ciąży? Najnowsze zdjęcia rozwiewają wątpliwości

  Żona Justina Biebera (25 l.), Hailey (22 l.), jest pod nieustannym obstrzałem paparazzich. Ostatnio zrobili jej fotki, gdy wychodziła z restauracji. Opięta sukienka, którą miała na sobie, obnaża prawdę o jej rzekomej ciąży.

 • Kasia Smutniak u Tavianich i Morettiego

  Widzowie we Włoszech zobaczą wkrótce Kasię Smutniak w dwóch filmach znakomitych reżyserów: braci Paolo i Vittorio Tavianich oraz Nanniego Morettiego. Prasa włoska z wielkim uznaniem pisze o aktorce, która jest porównywana nawet do Marleny Dietrich.

 • Ashley Graham pokazała brzuch po ciąży

  Modelka plus size nie ma problemu z eksponowaniem nagości. Pomimo że jej sylwetka daleka jest od szeroko pojętego ideału, Ashley chętnie chwali się swoimi wdziękami. Kiedy była w ciąży, często publikowała zdjęcia z powiększającym się brzuszkiem. Zrobiła sobie też nagą sesję, a jedną z fotek opublikował jej mąż na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda została mamą w połowie stycznia. Niedługo...

 • Nagie zdjęcia żony Orlando Blooma

  Zdjęcia Mirandy Kerr - jednego z aniołków Victoria's Secret - w koronkowej bieliźnie lub bikini może zobaczyć każdy bez problemu w sieci, na ulicy i w gazetach. Nie tak łatwo było natomiast o nagie fotografie supermodelki. Aż do teraz. Śmiałe zdjęcia modelki wyciekły bowiem do internetu.

 • Kate Upton jest w ciąży! Potwierdziła plotki jednym zdjęciem!

  Od pewnego czasu w mediach krążyły pogłoski o ciąży Kate Upton (26 l.), która w listopadzie 2017 roku wyszła za mąż. Teraz modelka sama potwierdziła te rewelacje, publikując pewne zdjęcie.

 • Myśleli, że to Joanna Krupa...

  Znana widzom z najchętniej oglądanej stacji na Śląsku - Telewizji TVS Silesia - prezenterka oraz dziennikarka Patrycja Tomaszczyk-Kindla wcieliła się w nietypową dla siebie rolę - modelki.

 • Sarah Stage (33 l.) pochwaliła się niedawno, że oczekuje drugiego dziecka. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że modelka jest już w piątym miesiącu ciąży, a po brzuchu praktycznie ani śladu! "Sarah, twój brzuch jest mniejszy od mojego, chociaż ja wcale nie jestem w ciąży" - napisała jedna z fanek.

 • Joannę Krupę poniosło! Zaszalała w ciąży

  Joanna Krupa (40 l.) pokazała na Instagramie zdjęcia z kolejnego baby shower. Tym razem modelka zdecydowała się na wyprawienie olbrzymiego przyjęcia!

 • Joanna Krupa w ciąży

  Joanna Krupa (40 l.) potwierdziła, że spodziewa się dziecka.

 • ...chcą zawsze wyglądać szczupło i idealnie.  Z tego powodu już wielokrotnie media plotkarskie poinformowały o ciąży jakiejś aktorki czy piosenkarki, która ostatecznie okazała się tylko wynikiem "najedzenia się hummusu". Tak swoje ostatnie zdjęcia tłumaczyła chociażby rudowłosa aktorka z "Barw szczęścia"...

Wideo na temat: zdjęcia modelek w ciąży
 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.